کدخبر: 8155

ایران خودرو| محصولات ایران خودرو| قرعه کشی ایران خودرو

زمان قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد

​پس از پایان مهلت ثبت‌نام خودروهای ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوری که از پنجم بهمن تا پنجشنبه هفتم بهمن ۱۴۰۰ ادامه داشت زمان قرعه‌کشی نیز جهت اعلام نتایج و اسامی برندگان اعلام شد.

بعد از پایان مهلت ثبت‌نام طرح فروش فوری جدید ایران خودرو که تا پنجشنبه هفتم بهمن ۱۴۰۰ ادامه داشت زمان قرعه‌کشی نیز جهت اعلام نتایج و اسامی برندگان اعلام شد.

پس از پایان مهلت ثبت‌نام خودروهای ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوری که از پنجم بهمن تا پنجشنبه هفتم بهمن ۱۴۰۰ ادامه داشت زمان قرعه‌کشی نیز جهت اعلام نتایج و اسامی برندگان اعلام شد.

در این طرح سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود. مشتریان نهایی امروز شنبه نهم بهمن‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین می‌شوند.

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی به سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمائید.

کد پیگیری برندگان هفت رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کد پیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنانچه عدد یک را مشاهده کردید یعنی کد پیگیری شما در لیست برندگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده‌اید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها