کدخبر: 8175

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

پرسپولیس خیال باختن ندارد

سرخپوشان امروز از ساعت 11 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرین در دو بخش بدنسازی در سالن و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی در زمین چمن پرداختند.

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (شنبه) را در دو بخش سالن بدنسازی و زمین چمن پیگیری کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز از ساعت 11 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرین در دو بخش بدنسازی در سالن و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی در زمین چمن پرداختند.

ابتدا بازیکنان در سالن بدنسازی حضور یافتند و به مدت 25 دقیقه زیر نظر مربی بدنساز تیم طبق برنامه‌ای که برای هر بازیکن در نظر گرفته شده بود را انجام دادند.

سپس بازیکنان وارد زمین چمن شدند و بخش‌های مختلف تمرین امروز را زیر نظر کادر فنی مرور کردند. پاسکاری‌های ترکیبی بخش نخست این برنامه بود و در قسمت بعدی، حفظ توپ و فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت.

تمرین امروز در غیاب یحیی گل‌محمدی و زیر نظر اعضای کادر فنی انجام شد. مثل روز گذشته، ملی‌پوشان و همینطور مربیان پرسپولیس در تیم ملی، غایبان تمرین بودند. امید عالیشاه اختصاصی کار کرد و برنامه‌های ویژه خود را انجام داد و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی قرار داشتند و در تمام مراحل تمرین شرکت کردند.

تمرین امروز حدود 90 دقیقه به طول انجامید و بازیکنان در پایان تمرین، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها