کدخبر: 8685

بدون ضامن وام بگیرید| دم عید وام 10 میلیونی بگیرید

به گفته مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، وام‌‌ تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان قرض الحسنه بوده و درصد سود آن صفر درصد است. اما این وام‌ها به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: وام‌ تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان قرض الحسنه بوده و درصد سود آن صفر درصد است.به گفته مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، وام‌‌ تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان قرض الحسنه بوده و درصد سود آن صفر درصد است. اما این وام‌ها به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

به گزارش ایرنا، علی عاشوری گفت: به منظور رفاه حال مددجویان و سرعت بخشیدن به اقدامات اجرایی، با توجه به اخذ مجوز و مصوبات لازم در صورت اعلام درخواست متقاضیان واجد شرایط، وام‌ ۱۰ میلیون تومانی بدون نیاز به اخذ ضامن به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد دو نوع خدمت به عنوان خدمات بلاعوض و خدمات معوض در قالب وام های خرد را به نیازمندان ارایه می‌دهد، افزود: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوز بانک مرکزی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون در ۳۰ استان کشور در ۳۴ شعبه فعال فعالیت می‌کند.

وام ۱۰ میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

وام

عاشوری با بیان اینکه در دیگر مراکزی که شعبه وجود ندارد به صورت باجه ارایه خدمت به متقاضیان واجد شرایط می شود، گفت: تا پیش از این در اولین گام وام های ۱۰ میلیون تومانی بدون اخذ ضامن به زنان سرپرست خانوار ارائه شده و امروز به همه مددجویان پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با تاکید بر اینکه علاوه بر مددجویان کمیته امداد سایر اقشار آسیب پذیر جامعه نیز از این تسهیلات برخوردار می شوند، تصریح کرد: برای بهره‌مندی از تسهیلات قرض الحسنه صندوق امداد ولایت نیازی به افتتاح حساب یا سپرده گذاری برای اخذ امتیاز وجود ندارد بلکه پس از محرز شدن نیازمندی متقاضی وام، تسهیلات پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در دریافت اقساط تسهیلات ارائه شده سعی کرده‌ایم که بازپرداخت به مدت پنج ساله درازمدت باشد تا مشکلی برای دریافت کنندگان وام ها وجود نداشته باشد، ادامه داد: وام های تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان قرض الحسنه بوده و درصد سود آن صفر درصد است اما برای وام های بیش از ۱۰ میلیون تومان فقط برای یکبار سه درصد کارمزد دریافت خواهد شد.

عاشوری با بیان اینکه در خصوص تضامین (غیر از مددجویان متقاضی تسهیلات ۱۰ میلیون تومان) نیز سعی کرده‌ایم کمترین و راحت‌ترین تضامین را اخذ کنیم تا برای مردم مشکلی پیش نیاید، بیان داشت: برای ارائه تسهیلات متقاضی نیازمند غیر مددجویان کمیته امداد، تا سقف ۱۰ میلیون تومان یک فقره سفته و بالای ۱۰ میلیون تومان یک فقره چک معتبر اخذ خواهد شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها