کدخبر: 8860

آمار کرونا /آمار کرونا امروز / آمار کرونا در ایران

آمار کرونا امروز 25 بهمن 1400 چقدر شد؟

آمریکا همچنان با بیش از ۷۹.۳ میلیون مبتلا و بیش از ۹۴۳ هزار قربانی در صدر فهرست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد.

 مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۴۱۲ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر رسیده، مرگ پنج میلیون و ۸۳۴ هزار و ۵۵۸ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده است و ۳۳۲ میلیون و ۹۲۱ هزار و ۸۴۴ نفر از مبتلایان نیز تاکنون بهبود یافته‌اند.

 بر اساس آمارهای رسمیِ همه‌گیری کرونا، آمریکا همچنان با بیش از ۷۹.۳ میلیون مبتلا و بیش از ۹۴۳ هزار قربانی در صدر فهرست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد.

هند نیز هم اکنون با آمار بیش از ۴۲.۶ میلیون مبتلا پس از آمریکا در رتبه دوم جهانی به لحاظ میزان ابتلا قرار گرفته و آمار مبتلایان به کووید-۱۹ در برزیل هم از ۲۷.۴ میلیون نفر فراتر رفته و در حال حاضر سومین کشور جهان به لحاظ بالاترین شمار مبتلایان است.

برزیل با بیش از ۶۳۸ هزار جان باخته پس از ایالات متحده، دومین رکورددار تعداد قربانیان کووید ۱۹ در جهان محسوب می شود و هند با بیش از ۵۰۹ هزار قربانی، سومین کشور به لحاظ ثبت بالاترین آمار مرگ و میر کرونایی در این فهرست جهانی است.

روسیه نیز با گذشتن از آمار ۳۴۰ هزار قربانی تاکنون بالاترین مرگ و میر کرونایی را در بین کشورهای اروپایی داشته و در جهان نیز چهارمین کشور با بالاترین نرخ فوتی‌های این بیماری است.

فرانسه همچنین با ثبت بیش از ۲۱.۷ میلیون مبتلا هم اکنون رکورددار ابتلا در قاره سبز و چهارمین کشور با بیشترین آمار بیمار کرونایی در جهان است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها