کدخبر: 8862

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

پرسپولیس همه را سوپرایز کرد

بعد از کش و قوس‌های فراوان، رامین رضاییان دوباره به پرسپولیس برگشت.

تنها چند ساعت قبل از امضای قرارداد رسمی رامین با پرسپولیس، درویش و همکارانش به طور کامل از جذب او ناامید شده بود اما در نهایت گفته شد الدحیل قرارداد این بازیکن را فسخ کرده تا او مشکلی برای بازگشت به پرسپولیس نداشته باشد. هر چند برخی خبرها و شایعات حاکی از آن است که قرارداد رضاییان با پرسپولیس به دلیل اینکه شش ماهه است قرضی است اما باشگاه مدعی است که این قرارداد قرضی نیست و رضاییان به صورت قطعی از الدحیل جدا شده است.

رامین و پرسپولیس، داستان پرفرازونشیبی داشته‌اند. او اولین بار در شرایطی به پرسپولیس پیوست که برای راه آهن بازی می‌کرد و از راه آهن به تیم ملی رسیده بود و به همین خاطر یک مهره شناخته‌شده در فوتبال ایران به شمار می‌رفت. رضاییان به سرعت به مرد تغییرناپذیر جناح راست پرسپولیس تبدیل شد. بازیکنی که نقش فوق‌العاده‌ای در شکل‌گیری فرم هجومی تیم برانکو در لیگ پانزدهم داشت.

با این حال در ادامه ، اوضاع برای رضاییان در پرسپولیس، خوب پیش نرفت. پیوستن ناگهانی این بازیکن به ریزه‌اسپور ترکیه، هواداران پرسپولیس را مقابل او قرار داد. خیلی‌ها او را مقصر جدایی ناگهانی طارمی از پرسپولیس می‌دانستند با این حال او هم به مانند طارمی، بعد از مدتی، ترکیه را به مقصد لیگ برتر و پرسپولیس ترک کرد هر چند که او در بازگشت به پرسپولیس، مدتی روی نیمکت تیمش نشست تا دوباره فرصت حضور در ترکیب تیم برانکو را پیدا کند اما درگیری با یکی از ستاره‌های تیم، عملا او را در فهرست سیاه برانکو ایوانکوویچ قرار داد و قبل از آن که فصل به پایان برسد، کار رضاییان با پرسپولیس تمام شد. برانکو کلا با رضاییان مشکل داشت و در نهایت کاری رامین مجبور به جدایی از پرسپولیس شد. 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها