کدخبر: 8941

استقلال/اخبار استقلال/اخبار ورزشی

استقلال شکست ناپذیر شد

باشگاه ذوب‌آهن مدعی است با توجه به بدهی باشگاه استقلال به نفراتی چون فرشید باقری این باشگاه اجازه استفاده از بازیکنان جدید را نداشته است.

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان از باشگاه استقلال به دلیل استفاده از صالح حردانی و عزیزبک آمانوف دو خرید جدید آبی‌پوشان در بازی هفته هفدهم لیگ برتر شکایت کرده است. باشگاه ذوب‌آهن مدعی است با توجه به بدهی باشگاه استقلال به نفراتی چون فرشید باقری این باشگاه اجازه استفاده از بازیکنان جدید را نداشته است.

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به شکایت ذوب‌آهن گفت: چند بار در این مورد توضیح دادیم. باشگاه استقلال اقدامات لازم برای گرفتن مجوز ثبت قرارداد دو بازیکن خود را انجام داد و توانست از آنها در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان استفاده کند. ظاهراً شکایت کردن و «شکایت‌بازی» مُد شده است.

وی افزود: باشگاهی تخلف کرد و براساس آن شکایت کردیم و حق‌مان را گرفتیم، ولی دلیلی ندارد برای هر مسئله دیگری تیم‌ها دنبال شکایت از استقلال باشند. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مرجع قانونی برای صدور کارت بازیکنان هستند. وقتی ناظر بازی کارت بازی بازیکنان را دید و مجوز داد، این شکایت دیگر چیست؟! متأسفانه در زمین حریف استقلال نمی‌شوند و دنبال حاشیه از بیرون هستند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها