کدخبر: 8948

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

افشاگری عبدی علیه استقلال!

صحبت‌های ما با مهدی عبدی از گلزنی‌اش برابر النصر عربستان که با محرومیت عیسی آل کثیر به ترکیب اصلی رسیده بود شروع شد و با گفتگو درباره رویا و هدفی که دنبال می‌کند به پایان رسید.

 مهدی عبدی مدعی است استقلال در این فصل رقابت خوبی را برای قهرمانی شکل داده اما همه چیز شاید در دربی متفاوت باشد.صحبت‌های ما با مهدی عبدی از گلزنی‌اش برابر النصر عربستان که با محرومیت عیسی آل کثیر به ترکیب اصلی رسیده بود شروع شد و با گفتگو درباره رویا و هدفی که دنبال می‌کند به پایان رسید.

مهاجم اول این روزهای پرسپولیس با همان سادگی و پاسخ‌های کوتاه خود نوید اتفاقات خوب آینده را می‌دهد. جایی که شاید بعد از علی دایی، وحید هاشمیان، مهدی طارمی و حتی علی علیپور به عنوان همشهری‌اش، یک روز او نیز بتواند با درخشش غیرقابل تصور در فوتبال اروپا، یک برند جدید دیگر را شکل دهد.

مهدی عبدی درباره گلی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به ثمر رساند اینطور توضیح می‌دهد: ساعت 2 بعد از ظهر بود که آقای مطهری زنگ زدند و گفتند به اتاق او بروم. گفت می‌دانی عیسی محروم شده! گفتم نه و الان شما گفتید متوجه شدم. گفت محروم شده و امروز از اول تو بازی می‌کنی. محکم پایم را فشار داد و بعد گفت امروز باید قوی‌تر از همیشه باشی و مطمئن هستم که با سر گل می‌زنی. واقعا شرایط سختی بود. تیم با حکم ناگهانی که AFC اعلام کرده بود کمی از نظر روحی – روانی در شرایط خاصی قرار داشت. اما خدا را شکر که در آن بازی توانستم جواب این اعتماد را به بهترین شکل بدهم.

روحیه داشتم اما بازیکنان بمب انگیزه‌ام کردند

گلزن پرسپولیس در جدال با النصر درباره شرایط دستیابی به روحیه در آن بازی گفت: من اصلا فکرش را نمی‌کردم که در این بازی در ترکیب باشم. من اعتمادبه‌نفس بازی کردن را داشتم اما شجاع (خلیل زاده) خیلی با من صحبت کرد. آقا وحید و احمد نوراللهی و آقا سید (جلال حسینی) هم حرف زدند. مشکلی نبود و خدا را شکر همانطور که گفتم توانستم به تیم در آن بازی کمک کنم. من روحیه داشتم اما حرف‌های هم‌تیمی‌هایم بمب انگیزه و اعتمادبه‌نفسم کرد و خدا را شکر که اتفاقی که مدنظرمان بود شکل گرفت.

وقتی کالدرون گفت تعویض شو، صدای تماشاگران را شنیدم که می‌گفتند این کیه!

مهدی عبدی اولین بار با گلزنی در دربی و در دوران مربیگری کالدرون چهره شد. بازیکنی ناشناخته که در لحظات پایانی بازی از سوی سرمربی آرژانتینی سابق این تیم فرصت حضور در جدال با استقلال را یافت و با گل خود یک اتفاق ویژه را به نام خود کرد. او درباره آن روزها می‌گوید: دفعه اول را می‌گویید؟ هفته چهارم بود. در سه هفته اول اصلا در لیست هجده نفره هم نبودم.

در این بازی مهم اما جزو لیست بودم. کل روزها و ساعات باقیمانده تا بازی را به آن فکر می‌کردم. حس خوبی بود که بخواهی با پیراهن تیم محبوبت برابر استقلال قرار بگیری. تا دقیقه 80 پشت دروازه در حال گرم کردن بودم و نگران اینکه شاید هیچ فرصتی نرسد. ناگهان صدایم کردند و گفتند آقای کالدرون گفته برو داخل زمین. یک چیزی تعریف کنم؟

در آن لحظه واقعا صدای تماشاگران را هم می‌شنیدم که می‌گفتند ای بابا این کیه! خب کسی اصلا مرا نمی‌شناخت و همانطور که گفتم در سه هفته ابتدایی لیگ اصلا در لیست هم نبودم. اصلا برایم یک حس خاصی داشت وقتی از پشت دروازه تا نیمکت را آمدم تا وارد ترکیب شوم. همه می‌گفتند ای باباااااااااااا این کیهههه! دقیقا به همین شکل صدای‌شان را می‌کشیدند (با خنده). اما رفتم داخل و گل زدم و همه گفتند عبدی عبدی! دقیقا همینطوری پیش رفت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها