کدخبر: 9013

کرونا | آمار کرونا | ویروس کرونا

علائم کرونا اومیکرون را بشناسید| با این علائم قطعا کرونا دارید

​مبتلایان و اطرافیان آن‌ها می‌توانند این سیگنال را بشنوند و به همین دلیل هشدار اولیه ابتلا به "اومیکرون" است.

 قبل از اینکه علائم ابتلا به ویروس کرونا در بدن ظاهر شود، می‌توان علائم آن را در صدای خشن یا بم مشاهده کرد. اختلال صدا با گلودرد، برجسته‌ترین علامت اومیکرون تاکنون است.مبتلایان و اطرافیان آن‌ها می‌توانند این سیگنال را بشنوند و به همین دلیل هشدار اولیه ابتلا به "اومیکرون" است. اختلال صدا با گلودرد، برجسته‌ترین علامت این گونه جدید ویروس کرونا تاکنون است.

این بدان معنی است که فرد باید در آن زمان به فکر انجام آزمایش باشد، زیرا گلودرد یکی از شایع‌ترین علائم "کووید-۱۹" است که در حال حاضر گزارش شده است و انجام آزمایش برای ویروس را ضروری می‌کند.

پروفسور تیم اسپکتور، که بر اپلیکیشنی برای ردیابی علائم کرونا نظارت می‌کند، گفت که رکورد بریتانیا در این برنامه نشان می‌دهد که گلو برجسته‌ترین علامت است که نشان می‌دهد آن‌ها Omicron دارند.

وی افزود: گلودرد واقعا یکی از علائم اصلی اومیکرون است. بسیاری از بیماران درد شدید گلو را بیشتر از آنچه در سایر سرماخوردگی‌ها برایشان اتفاق افتاده گزارش می‌کنند.

روز به روز، اومیکرون علائم بیشتری را آشکار می‌کند، فراتر از آبریزش بینی و گلو درد، که برخی از آن‌ها روی پوست ظاهر می‌شوند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها