کدخبر: 9076

سربازها بخوانند| تسهیلات جدید برای سربازها

برابر ابلاغیه صادره از قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه عمومی ناجا و در راستای اجرای جزء ۷ بند (ب) تبصره ۱۶ قانون بودجه کل کشور (اشتغالزایی سربازان) مقرر شده تا برابر سهمیه اعلامی با هماهنگی استانداری و بانک‌های عامل، به سربازان بومی و ساکن استان اصفهان که از ابتدای سال ۹۷ ترخیص شدند، تسهیلات اشتغالزایی اعطا شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اعطای تسهیلات یک میلیارد ریالی اشتغالزایی به سربازان دارای گواهینامه مهارت آموزی که از ابتدای سال ۹۷ به بعد ترخیص شدند خبر داد.

مهرداد پناهپوریان، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: برابر ابلاغیه صادره از قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه عمومی ناجا و در راستای اجرای جزء ۷ بند (ب) تبصره ۱۶ قانون بودجه کل کشور (اشتغالزایی سربازان) مقرر شده تا برابر سهمیه اعلامی با هماهنگی استانداری و بانک‌های عامل، به سربازان بومی و ساکن استان اصفهان که از ابتدای سال ۹۷ ترخیص شدند، تسهیلات اشتغالزایی اعطا شود.

وی سقف تسهیلات مذکور را یک میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این تسهیلات به سربازان ترخیص شده از خدمت که در دوران خدمت سربازی خود در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و موفق به دریافت گواهینامه مهارت‌آموزی شدند، اعطا می‌شود.

پناهپوری گفت: ترخیص‌شدگان از خدمت سربازی که فارغ‌التحصیلان مراکز علمی و دانشگاهی و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و مدارس کار و دانش باشند، مشروط بر اینکه طرح اشتغال آنان متناسب با مدرک تحصیلی و یا گواهی مهارت‌آموزی آنان باشد، نیز می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: کسانی که تمایل به دریافت تسهیلات مذکور هستند، می‌توانند برای ارائه درخواست و طرح شغل خود به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان واقع در خیابان قائمیه جنب پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها