کدخبر: 9091

بیت کوین/ارز دیجیتال/ارز خارجی

سیگنال جدید برای بیت کوین| ارزش بیت کوین امروز چقدر شد؟

این تحلیلگر عقیده دارد احتمال رشد بیت‌کوین تا ۴۲ هزار دلار قبل از ریزش در کانال ۳۰ هزار دلار زیاد است.

بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود و احتمال ریزش بیشتر این ارز زیاد است. چه سناریوهایی برای بازار وجود دارد؟

 پنتوشی، تحلیلگر و استراتژیست بازار رمزارزها به ۵۱۸ هزار دنبال‌کننده خود در توئیتر گفت: اگر حمایت ۳۹ هزار دلار از دست برود، عرضه در بازار افزایش پیدا می‌کند.

این تحلیلگر عقیده دارد احتمال رشد بیت‌کوین تا ۴۲ هزار دلار قبل از ریزش در کانال ۳۰ هزار دلار زیاد است.

«اگر به بازده زمانی کوتاه‌تر در نمودار بیت‌کوین را در نظر بگیریم احتمال رشد تا ۴۲ هزار دلار قبل از تخلیه وجود دارد. خرس‌ها قبل از شروع عرضه دوباره اجازه نفس کشیدن به بیت‌کوین می‌دهند.» این تحلیلگر عقیده دارد اتریوم احتمالا به زیر دو هزار دلار ریزش می‌کند. اتریوم یک محدوده حمایت در قیمت ۲۲۰۰ دلار دارد و تنها امید معامله‌گران به این محدوده است. اگر این محدوده از دست برود احتمال ریزش اتریوم تا ۱۷۰۰ دلار وجود دارد.

پنتوشی در رابطه با کاردانو گفت: اگر حمایت مهم در محدود یک دلار شکسته شود احتمال ریزش ۵۰ درصد قیمت این ارز وجود دارد.یک استراتژیست دیگر با نام مستعار DAVE THE WAVE در توئیتر خود گفت: بیت‌کوین در کانال صعودی، بین قیمت ۳۳ تا ۴۵ هزار دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر در سال ۲۰۲۱ سقوط بازار از محدوده ۶۹ هزار دلار را پیش‌بینی کرده بود. حالا عقیده دارد بیت‌کوین باید ۴۰ هزار دلار را پس بگیرد و به کانال ۳۰ هزار دلار ریزش نکند.

«آزمون بزرگ بیت‌کوین محدوده ۴۰ هزار دلار است. باید این محدوده حفظ شود تا بیت‌کوین روندی نزولی پیدا نکند.» این تحلیلگر عقیده دارد اگر بازار روندی نزولی پیدا کند احتمال سقوط به کانال ۲۰ هزار دلار هم وجود دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها