کدخبر: 9454

گران ترین پنت هاوس های دنیا در تهران| جدول قیمت مناطق مختلف تهران

​ در حالی که بیشتر مردم توانایی خرید آپارتمان‌های کوچک متراژ را ندارند در میان فایل‌های بازار املاک، آگهی‌های فراوان فروش پنت‌هاوس با قیمت‌های نجومی مشاهده می‌شود.

در ولنجک یک پنت‌هاوس یک ساله را متری ۱۶۲.۵ میلیون و یک واحد ۱۴ ساله را متری ۱۲۱.۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند.  در حالی که بیشتر مردم توانایی خرید آپارتمان‌های کوچک متراژ را ندارند در میان فایل‌های بازار املاک، آگهی‌های فراوان فروش پنت‌هاوس با قیمت‌های نجومی مشاهده می‌شود. قیمت پنت‌هاوس در مناطق شمالی پایتخت از متری ۷۷.۹ میلیون آغاز و به متری ۲۵۴ میلیون تومان ختم می‌شود.

در برخی محله‌ها فاصله قیمتی حدود ۳۰ تا ۴۱ میلیون تومانی بین پنت‌هاوس‌های نوساز و یک ساله با املاک ۱۴ تا ۱۶ ساله وجود دارد به طوری که در ولنجک یک پنت‌هاوس یک ساله را متری ۱۶۲.۵ میلیون و یک واحد ۱۴ ساله را متری ۱۲۱.۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند.

در فرمانیه هم یک واحد ۲۳۰متری و ۱۴ ساله متری ۱۲۱.۷ میلیون تومان و در همین محدوده یک پنت‌هاوس ۷۰۰ متری، یک‌ساله را متری ۱۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند که نشان‌دهنده فاصله ۳۰.۴ میلیون تومان آنهاست.

گران‌ترین فایل آگهی شده متعلق به یک واحد ۵۰۰متری نوساز در دروس است که هر متر آن ۲۵۴ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و مالک برای فروش آن مبلغ  کل ۱۲۷ میلیارد تعیین کرده است.در جایگاه دوم نیز یک واحد ۴۴۰متری در اقدسیه است که با قیمت هر متر ۲۲۲.۷ میلیون و قیمت کل ۹۸ میلیارد تومان برای فروش آگهی شده است.

در رتبه سوم هم  یک واحد ۳۰۵متری نوساز در فرشته قرار دارد که هر متر آن به نرخ ۲۱۶.۴ میلیون و قیمت کل ۶۶ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.همچنین یک در نیاوران یک واحد ۴۵۰ متری نوساز را متری ۱۸۶.۶ میلیون تومان و با قیمت کل ۸۴ میلیارد تومان می‌فروشند.

در محمودیه یک پنت‌هاوس ۳۶۰متری یک ساله را متری ۱۶۵ میلیون و با قیمت کل ۵۹.۴ میلیارد تومان فایل کرده‌اند و در زعفرانیه هم یک واحد ۲۳۰ متری را متری ۱۶۰ میلیون و با قیمت کل ۳۶.۸ میلیارد تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.

ارزان‌ترین پنت‌هاوس در این لیست هم یک واحد ۱۵۴ متری، ۶ ساله در محدوده پارک نهج‌البلاغه است که هر متر آن ۷۷.۹ میلیون قیمت‌گذاری شده و خرید آن با قیمت کل ۱۲ میلیارد تومان امکان‌پذیر است. 

محدوده

متراژ

سن بنا

قیمت هر متر مربع

قیمت کل

ولنجک

۳۲۰متر

۱ سال

۱۶۲.۵ میلیون

۵۲ میلیارد

ولنجک

۲۳۰متر

۱۴ سال

۱۲۱.۷ میلیون

۲۸ میلیارد

فرمانیه

۷۰۰متر

۱ سال

۱۲۰ میلیون

۸۴ میلیارد

فرمانیه

۲۹۰متر

۱۶ سال

۸۹.۶ میلیون

۲۶ میلیارد

اقدسیه

۴۴۰متر

۲ سال

۲۲۲.۷ میلیون

۹۸ میلیارد

پارک نهج‌البلاغه

۱۵۴متر

۶ سال

۷۷.۹ میلیون

۱۲ میلیارد

فرشته

۳۰۵متر

نوساز

۲۱۶.۴ میلیون

۶۶ میلیارد

نیاوران

۴۵۰متر

نوساز

 ۱۸۶.۶ میلیون

۸۴ میلیارد

شهرک غرب

۲۸۰متر

۲ سال

۱۱۰.۷ میلیون

۳۱ میلیارد

دریاچه شهدای خلیج فارس

۴۰۰متر

۱ سال

۱۰۰ میلیون

۴۰ میلیارد

سعادت آباد

۵۰۰متر

نوساز

۱۴۰ میلیون

۷۰ میلیارد

زعفرانیه

۲۳۰متر

۲ سال

۱۶۰ میلیون

۳۶.۸ میلیارد

الهیه

۲۰۰متر

۱۸ سال

۸۷.۵ میلیون

۱۷.۵ میلیارد

محمودیه

۳۶۰متر

۱ سال

۱۶۵ میلیون

۵۹.۴ میلیارد

دروس

۵۰۰متر

نوساز

۲۵۴ میلیون

۱۲۷ میلیارد

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها