کدخبر: 9523

استقلال دست بردار نیست| کنایه استقلال به لیگ

باشگاه استقلال در واکنتش به اظهارات سهیل مهدی متنی را روی خروجی کانال اطلاع رسانی خود قرار داد.

باشگاه استقلال با انتشار پیامی به رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ کنایه زد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه استقلال در واکنتش به اظهارات سهیل مهدی متنی را روی خروجی کانال اطلاع رسانی خود قرار داد.

متن این پیام به شرح زیر است:

‌باشگاه استقلال ۱۱ روز قبل، از سازمان لیگ خواسته بود که عدالت را در تقدم و تأخر مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس رعایت کند.

تیم استقلال ۱۰ بازی از ۱۵ مسابقه نیم‌فصل اول خود را زودتر از تیم پرسپولیس برگزار کرد و سهیل مهدی در تمام هفته‌های نیم‌فصل اول در صحبت‌های مختلف با مسؤولان باشگاه استقلال تاکید داشت که در دور برگشت مسابقات عدالت برای استقلال اجرا می‌شود و مسابقات این تیم هر هفته بعد از مسابقات پرسپولیس انجام می‌شود.

اما اکنون شاهد هستیم که در هفته پیش‌رو، مسابقه استقلال با گل‌گهر زودتر از بازی صنعت‌نفت‌ آبادان با پرسپولیس انجام می‌شود و این برخلاف وعده‌ای است که سازمان لیگ داده بود.این درخواست قانونی باشگاه استقلال موضوعی نیست که بخواهند آن را به بحث‌های هواداری ارتباط بدهند. با اجرای همین موارد ساده می‌توان نشان داد که نگاه برنامه‌ریزان رنگی نیست و دنبال مناسباتی غیر از قانون و عدالت برای اجرای مسابقات نیستند. باشگاه استقلال در این مورد همچنان منتظر عمل کردن سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات به وعده‌هایش است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها