کدخبر: 9684

سهام تیم پرسپولیس چقدر خرید و فرش می شود؟

​میثم فدایی مدیرعامل شرکت فرابورس اعلام کرد که هر زمان تعداد سهام در نظر گرفته برای سرخابی ها به فروش برسد، کار پذیره‌نویسی به پایان می رسد.

 پذیره‌نویسی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حضور در بازار سرمایه، از امروز استارت خورد.

میثم فدایی مدیرعامل شرکت فرابورس اعلام کرد که هر زمان تعداد سهام در نظر گرفته برای سرخابی ها به فروش برسد، کار پذیره‌نویسی به پایان می رسد.

پذیره‌نویسی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حضور در بازار سرمایه، از امروز استارت خورد. میثم فدایی مدیرعامل شرکت فرابورس در گفتگو با شبکه خبر درباره میزان مشارکت سهامداران در خریداری سهام دو باشگاه گفت: امروز تعداد ۱۶۷ میلیون و ۴۰۳ هزار و ۹۳۰ عدد سهم توسط ۱۷۹ هزار و ۱۸۵ نفر خریداری شد. در خصوص باشگاه پرسپولیس نیز ۱۶۲ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۱۳۶ سهم توسط ۲۰۱ هزار و ۲۵۴ نفر خریداری شد.

وی درباره اینکه این عدد برای آنها قابل پیش بینی بوده است یا خیر پاسخ داد: طبق اعلامیه پذیره‌نویسی که منتشر شده، ۳۰ روز کاری برای پذیره‌نویسی دو باشگاه وجود دارد. امروز معامله بخشی از سهام انجام شد و تا ۳۰ روز کاری می تواند ادامه پیدا کند و هواداران یا سهامدارانی که قصد خرید سهام دارند، طبق اعلامیه منتشره پذریه‌نویسی ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانیکه افزایش سرمایه به طور کامل خریداری شود.

فدایی در مورد مهلت آخرین زمان برای خریداری سهام دو باشگاه نیز اضافه کرد: تعداد سهامی که در اطلاعیه پذیره نویسی اعلام شده، هر زمان که به فروش برسد، در آن زمان افزایش سرمایه متوقف می شود و منابع آن تعداد سهام برای اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها