کدخبر: 9734

وام 5 میلیاردی برای مردم| بانک تسهیلات جدید می دهد

طرح تسهیلات آنی ملی برای تامین نقدینگی مورد نیاز همه مشتریان حقیقی که تمایل دارند علاوه بر دریافت تسهیلات ارزان قیمت و آنی، منابع خود را نیز نزد بانک سپرده گذاری کرده و از سود آن بهره مند شوند.

بانک ملی ایران با معرفی طرح جدید به نام « تام » تا سقف ۱۰ میلیار ریال به افراد حقیقی و تا سقف ۵۰ میلیارد ریال به افراد حقوقی تسهیلات فوری پرداخت می کند.بانک ملی با معرفی یک طرح تسهیلاتی جدید به نام «تام» برای افرادی که قصد دارند علاوه بر سپرده گذاری در بانک و دریافت سود آن از وام استفاده کنند ٬ نسبت به پرداخت تسهیلات تا سقف ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان جهت اشخاص حقوقی و مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ جهت اشخاص حقیقی اقدام می کند.برای دریافت این وام نیازی به ضامن نیست زیرا سپرده اشخاص به عنوان وثیقه وام مسدود می گردد. نرخ سود پرداختی به سپرده ۱۸ درصد و نرخ سود وام ۱۷ درصد است.

 

مدت بازپرداخت این تسهیلات ۶۰ ماهه است. طرح تسهیلات آنی ملی برای تامین نقدینگی مورد نیاز همه مشتریان حقیقی که تمایل دارند علاوه بر دریافت تسهیلات ارزان قیمت و آنی، منابع خود را نیز نزد بانک سپرده گذاری کرده و از سود آن بهره مند شوند، طراحی شده است.پرداخت تسهیلات موضوع طرح «تام» به تولیدکنندگان دارای پروانه بهره برداری و صاحبان جواز کسب، به منظور تامین سرمایه در گردش، سرمایه ثابت، مضاربه و... حداکثر تا سقف ۵۰ میلیارد ریال خواهد بود.

پزشکان، مهندسان عضو نظام مهندسی، وکلا، قضات، اعضای هیات علمی دانشگاه و مدیران ارشد سازمان ها و نیز اعضای هیات مدیره شرکت های با بیش از ۱۰۰ نفر نیروی کار، حداکثر تا سقف ۲۰ میلیارد ریال می توانند از این وام فوری استفاده کنند، اما چنانچه پزشکان متقاضی تسهیلات مرتبط با شغل خود باشند، حداکثر سقف تسهیلات قابل پرداخت به آنها ۵۰ میلیارد ریال خواهد بود.

سایر مشاغل و افراد جامعه نیز می توانند حداکثر تا سقف ۱۰ میلیارد ریال از تسهیلات موضوع طرح «تام» بهره مند شوند.

نرخ سود تسهیلات طرح از صفر تا ۱۷ درصد و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر ۵ سال است.وام گیرنده باید فاقد چک برگشتی و تسهیلات سررسید گذشته ٬ معوق یا مشکوک الوصول در کل شبکه بانکی کشور باشد.

پرداخت این وام به صورت فوری می باشد و در صورتی که افراد از قبل دارای حساب سپرده در بانک ملی هستند و یا افرادی که اکنون نسبت به افتتاح حساب سپرده بلند مدت در بانک ملی اقدام می نمایند در صورت ارایه درخواست تسهیلات حداکثر ظرف ۴۸ ساعت می توانند وام خود را دریافت کنند.

به گزارش بانک اول، در ضمن دریافت تسهیلات توسط اشخاص ثالث امکان پذیر است . یعنی افراد ثالث می توانند روی سپرده سایرین (وثیقه قرار دادن سپرده اشخاص دیگر) نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها