کدخبر: 9930

اخبار سیاسی | خبر سیاسی | خبر سیاسی روز

لحظه موشک باران کنسولگری آمریکا در اربیل عراق+ فیلم

در حالی که (بعد از شهادت دو نیروی سپاه توسط صهیونیست ها در سوریه) اسرائیلی ها منتظر بودند تا موشک‌ها از سوریه به سمت پایگاه‌های هوایی در جنوب سرزمین‌های اشغالی شلیک شود.

صابرین‌نیوز گزارش داد: «ده‌ها راکت به مجتمع زیرین در استان اربیل، یکی از پایگاه‌ها و خوابگاه‌های نظامی آمریکا برخورد کرد».

 این رسانه عراقی همچنین افزود: «۱۲ فروند راکت به پایگاه‌های آمریکایی در اربیل اصابت کردند»

کانال اخبار سوریه که خبرهای نظامی و امنیتی منطقه را پوشش می دهد، اعلام کرد که هدف حمله موشکی ، مقر جاسوسی اسرائیل بوده است.در حالی که خبرگزاری ایرنا نوشته چندین راکت به یکی از پایگاه‌ها نظامی آمریکا در اربیل عراق اصابت کرده است، کانال اخبار سوریه که خبرهای نظامی و امنیتی منطقه را پوشش می دهد، اعلام کرد که هدف حمله موشکی امشب، مقر جاسوسی اسرائیل بوده است.

اخبار سوریه مدعی شد: در حالی که (بعد از شهادت دو نیروی سپاه توسط صهیونیست ها در سوریه) اسرائیلی ها منتظر بودند تا موشک‌ها از سوریه به سمت پایگاه‌های هوایی در جنوب سرزمین‌های اشغالی شلیک شود، اما مقر سری آن‌ها در جاسوسخانه وابسته به مسعود بارزانی با موشک‌های تاکتیکی با خاک یکسان شد.

این رسانه همچنین با اعلام این که حمله در ساعت ۱:۲۰ دقیقه بامداد صورت گرفته باید به این نکته اشاره کرده که این زمان، دقیقا همان ساعتی است که سردار شهید سلیمانی در عراق ترور شد و به همراه ابومهندس و چند نفر از همراهانش به شهادت رسید.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها