کدخبر: 9971

سهام استقلال و پرسپولیس خصوصی شد؟

طی چند روز اخیر شایعاتی در مورد توقف پروسه واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در نوع خود جالب به نظر می رسد.

درباره ادامه واگذاری سهام دو باشگاه بزرگ پایتخت شایعات جدیدی شنیده می شود.شایعات تازه ای در مورد توقف پروسه واگذاری دو باشگاه دولتی پایتخت به راه افتاده است.

 

طی چند روز اخیر شایعاتی در مورد توقف پروسه واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در نوع خود جالب به نظر می رسد. شایعاتی که آینده واگذاری سرخابی ها را مبهم نشان می دهد.

یکی از نظراتی که طی این چند روز بر سر زبان ها افتاده این است که واگذاری سهام سرخابی ها برخلاف سند تحولی است که رئیس جمهور طی فرمانی به هیات دولت و وزرا اعلام داشته است. ضمن این که هنوز مشخص نیست در آینده چه سرنوشتی در انتظار سهام این دو باشگاه خواهد بود. تمام این اتفاقات دست به دست هم داده تا حرف و حدیث ها در مورد توقف واگذاری به اوج خود برسد و این احتمال برود که بعد از فروش بخشی از سهام سرخابی ها، ادامه روند واگذاری انجام نشود.

حال باید منتظر بود و دید در شرایطی که پروسه واگذاری کلید خورده و ۱۰ درصد از سهام باشگاه های بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس و استقلال به فروش گذاشته شده، این فرآیند چه فرجامی خواهد داشت و ابهاماتی که در مورد آن وجود دارد کارشناسی و مرتفع خواهد شد یا رسما واگذاری دو باشگاه متوقف می شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها