کدخبر: 10006

سریال| سریال نوروزی|پخش سریال های نوروزی امسال| نام شبکه و ساعت پخش

آشنایی با سریال های نوروزی امسال| نام شبکه و ساعت پخش

برخی از سریال های نوروزی ۱۴۰۱ برای شبکه های مختلف تلویزیون انتخاب شده اند و دو سریال طنز زیرخاکی و خداداد با علی صبوری و پژمان جمشیدی مهمان خانه های مردم در این ایام هستند.

تاکنون عنوان سریال‌های شبکه یک، دو و پنج سیما در نوروز ۱۴۰۱ به طور رسمی اعلام شده است.

تلویزیون هر سال در نوروز برای مخاطبان خود پخش سریال و برنامه‌های متنوعی را تدارک می‌بیند. برای نوروز ۱۴۰۱ هم تاکنون در اخبار مختلف، از پخش سریال «زیرخاکی ۳» از شبکه یک، «خداداد» از شبکه دو و «دردسر‌های شیرین» صحبت به میان آمده است.

 در ادامه با جزئیات سریال‌های نوروزی تلویزیون در سال ۱۴۰۱ آشنا شوید:

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان

فصل سوم سریال «زیرخاکی» هم به کارگردانی جلیل سامان است. ضبط این سریال که برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ از شبکه یک سیما تولید می‌شود، فعلاً در تهران ادامه دارد.

فصل دوم «زیرخاکی» با به اسارت رسیدن فریبرز و ناصری به دست نیرو‌های بعثی در جبهه به پایان رسید.

برخی بازیگران این سریال تولید مرکز سیمافیلم عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، رایان سرلک و ستاره پسیانی.

سریال خداداد به کارگردانی علی غفاری

مجموعه تلویزیونی «خداداد» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی هم در تهران کلید خورده  و در ۱۳ قسمت و ویژه نوروز ۱۴۰۱ از شبکه دو پخش می‌شود. 

در آخرین خبرها آمده بود رضا ناجی، علی صبوری و سوسن پرور در تهران جلوی دوربین علی غفاری رفته‌اند. مطابق برنامه‌ریزی‌ها تصویربرداری سریال «خداداد» تا دهم فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد، اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع خیلی حساب کرده!»

سریال دردسرهای شیرین به کارگردانی سهیل موفق

مجموعه نوروزی شبکه پنج سیما هم با عنوان «دردسر‌های شیرین» به تهیه‌کنندگی سیدعلی‌اکبر محمودی‌مهریزی و کارگردانی سهیل موفق است. افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی و سمیرا حسینی  بازیگران این سریال هستند.

این سریال، داستانی اجتماعی با رگه‌هایی کمدی دارد و پوریا پورسرخ و مریم مومن در آن زوجی‌ هستند که در زندگی با چالش‌هایی جدّی روبرو می‌شوند.

در کشاکش این چالش‌ها، حوادث و اتفاقاتی دیگر برای آنان رخ می‌دهد که گاه زمین می‌خورند و گاه بر می‌خیزند، اما کسی نمی‌داند سرنوشت برای آنان چه رقم زده و…

سهیل موفق در کارنامه خود کارگردانی فیلم‌های سینمایی «شکلاتی» و «پاستاریونی» را دارد. وی همچنین به عنوان کارگردان و بازیگر در چندین پروژه تلویزیونی فعالیت داشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها