کدخبر: 12521

برادرکشی هولناک در این شهر| قاتل جانی به دام افتاد

مردی در روستای کمیجان بعد از کشتن برادر خود و مجروح کردن برادرزاده اش، خودکشی کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در اثر یک درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای کمیجان، قاتل پس از کشتن برادر و مجروح ساختن برادرزاده ، با شلیک گلوله‌ای به زندگی خود خاتمه داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمود خلجی گفت: عصر روز گذشته ساعت 16 و 6 دقیقه خبری مبنی بر درگیری خونین در یکی از روستاهای کمیجان به پلیس 110 گزارش داده شد.

وی افزود: تیم‌های گشت انتظامی و سایر نیروهای امدادی به دنبال مخابره این خبر و بلافاصله پس از اعلام این گزارش در محل حادثه و در خانه‌ای که این درگیری در آن رخ داده بود حاضر شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی کمیجان بعد از ورود به خانه و بررسی فنی این حادثه خونین، دریافتند که  در این حادثه، دو برادر بر اثر اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده‌اند و در نهایت برادر 47 ساله، برادر 41 ساله  خود را با شلیک گلوله کلت دست‌ساز، به قتل رسانده و در ادامه برادرزاده  17 ساله‌اش را نیز مجروح و در پایان با شلیک گلوله‌ای، به زندگی خود پایان داده است.

خلجی ادامه داد: فرد مجروح این حادثه توسط نیروهای امدادی، به مرکز درمانی در شهرستان اراک منتقل شد و پرونده مقدماتی این حادثه تلخ و خونین هم تشکیل و برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها