کدخبر: 13255

تصادف وحشتناک در فیروزکوه| جاده به خون کشیده شد

ساعاتی پیش تصادف زنجیره ای یک دستگاه کامیون با ۹ دستگاه خودرو در محور فیروزکوه – دماوند محدوده پل شلمبه رخ داد.

ساعاتی پیش تصادف زنجیره ای یک دستگاه کامیون با ۹ دستگاه خودرو در محور فیروزکوه – دماوند محدوده پل شلمبه رخ داد که علت آن عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه اعلام شد.

 سرهنگ محمدرضا محمودی، فرمانده پلیس راه محور دماوند – فیروزکوه در خصوص این حادثه اظهار کرد: ساعاتی پیش در محور دماوند به تهران محدوده بلوار آیت الله خامنه ای تصادف کوچکی رخ‌می دهد که همین امر موجب ترافیک در این محور از فیروزکوه به سمت تهران‌می شود.

وی ادامه داد: در همین زمان یک دستگاه کامیون باری تره بار که به سمت دماوند در حرکت بود، در محدوده پل شلمبه به دلیل سرعت زیاد با ۹ دستگاه خودروی سواری برخوردمی کند که خساراتی نیز به این دستگاه‌ها واردمی شود.

 

سرهنگ محمودی علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیرمجاز در شیب تند محدوده پل شلمبه دانست و بیان کرد: خوشبختانه این حادثه هیچگونه خسارات جانی نداشته است که امیدمی رود با همت مسئولان، کمربندی جنوبی شهر احداث‌ می‌شود تا شاهد اینگونه تصادفات نباشیم.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان‌های شرق استان تهران است که در ۴۵ کیلومتری پایتخت قرار دارد. این شهرستان بین دو محور مواصلاتی تهران – فیروزکوه و هراز قرار گرفته است.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها