کدخبر: 13869

سیرجان به خون کشیده شد| حادثه وحشتناک در این شهر

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان بیان کرد : دهم تیر ماه به دنبال اعلام یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یک مراسم عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، دو جوان از ناحیه گردن و شکم با ضربات چاقو مجروح شدند.

درگیری خونین در یک عروسی موجب قتل یک نفر شد و عاملان جنایت دستگیر شدند.

نزاع و درگیری خونبار در جشن عروسی به قتل یک جوان انجامید. تحقیقات  پلیس سیرجان با دستورات تخصصی مقام قضایی برای روشن شدن علت دقیق و چگونگی ماجرا و انگیزه نزاع دسته جمعی در جشن عروسی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان  در  کمتر از ۷۲ ساعت به نتیجه رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان  بیان کرد : دهم  تیر ماه به دنبال  اعلام یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یک مراسم عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، دو جوان از ناحیه گردن و شکم با ضربات چاقو مجروح شدند.

سرهنگ امیرسبتکی افزود : یکی از مجروحان هنگام انتقال به بیمارستان جان باخت.

قتل در جشن عروسی

در همین حال ضارب و تعدادی از عاملان این نزاع نیز از محل جنایت گریختند.

وی گفت:بلافاصله  تحقیقات تخصصی و  گسترده پلیسی  برای  شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این نزاع آغاز شد که در ادامه  با تلاش تیم هایی از پلیس آگاهی، امنیت عمومی و سایر رده های اطلاعاتی عامل وقوع قتل و  هفت  نفر از افراد مشارکت کننده در این نزاع دسته جمعی، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در شهر دستگیر شدند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها