کدخبر: 14279

مرگ دلخراش در کلینیک زیبایی| جزییات ماجرا

زن جوان تهرانی که ۱۵ کیلو اضافه وزن داشت با دیدن تبلیغات جراحی‌های لاغری در فضای مجازی تصمیم گرفته بود که از طریق عمل لاغر شود.

چند روز قبل گزارش مرگ زن جوانی در یک‌کلینیک زیبایی به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. به‌دنبال اعلام خبر مرگ زن جوان تحقیقات آغاز شد و همسر او گفت: همسرم ۱۵ کیلو اضافه وزن داشت و این موضوع باعث افسردگی و ناراحتی‌اش شده بود. خیلی سعی کرد که با ورزش و رژیم خودش را لاغر کند، اما بی‌فایده بود.

به همین خاطر با دیدن تبلیغات جراحی‌های لاغری در فضای مجازی تصمیم گرفت از این طریق لاغر شود. بعد از جست و جوهای فراوان تبلیغات لاغری در یک کلینیک زیبایی به روش ساکشن و بدون بازگشت را پیدا کرد که داخل صفحه اینستاگرام نیز کلی عکس و فیلم از بیماران بود که رضایت خود را اعلام کرده بودند. فیلم‌ها و عکس‌ها اعتماد همسرم را جلب کرد و درنهایت با مراجعه به آنجا وقت عمل گرفت.

روز عمل همسرم به اتاق جراحی رفت، قرار بود عمل دو ساعت طول بکشد، اما بعد از گذشت دو ساعت خبری از همسرم نشد. بعد هم متوجه رفت و آمدهای مشکوک تیم پزشکی دیگری به اتاق عمل شدم و از هرکدام درباره وضعیت همسرم پرس‌وجو می‌کردم پاسخ درستی نمی‌دادند، درنهایت هم خبر مرگ همسرم را حین عمل جراحی دادند. من از پزشک معالج و تیم درمان و مدیر کلینیک به خاطر مرگ همسرم شکایت دارم.

با شکایت مرد جوان، به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران پرونده با قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها