کدخبر: 15602

حادثه|حادثه خونین| حادثه در زاهدان

شروران زاهدان به دام افتادند| شهر به آرامش رسید

قاتلان شهدای گشت پلیس راه زاهدان - خاش به دار مجازات آویخته شدند.

 سردار  احمد طاهری  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت : در پی تیراندازی اشرار مسلح به سمت ماموران گشت پلیس راه در محور زاهدان- خاش در حین انجام وظیفه در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲، متاسفانه دو نفر از کارکنان گشت پلیس راه به هویت‌های ستوانیکم محمد حسین دانشمندی و گروهبانیکم احمد بالش آبادی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از ارتکاب این جنایت توسط اشرار مسلح، شناسایی و دستگیری متهمان توسط ماموران انتظامی و کارآگاهان پلیس به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته بود که سرانجام قاتلان به هویت‌های ع-ق، ن-ق در خرداد ماه سال ۱۳۹۲ در طی یک عملیات ضربتی و هماهنگ دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: سرانجام دو عامل این جنایت پس از تائید حکم محکومیت به قصاص نفس در دیوان عالی کشور، سحرگاه 12 شهریور ماه به سزای عمل خود رسیده و به دار مجازات آویخته شدند.

سردار طاهری در پایان بر عزم جدی پلیس، در برخورد قاطع با اشرار و اخلالگران امنیت تأکید کرد و گفت: امنیت خط قرمز پلیس است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد عده‌ای قانون شکن به نظم و امنیت عمومی جامعه آسیبی بزنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها