کدخبر: 15684

قاچاقچیان شهر به دام افتادند| شهر به آرامش رسید

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات پایتخت از کشف 3 قبضه سلاح غیر مجاز گازی به همراه فشنگ های مربوطه در ادامه طرح برخورد با قاچاقچیان سلاح ومهمات غیر مجاز خبر داد.

 سعید راستی " رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات پایتخت بیان داشت: در اجرای طرح مبارزه با جلوگیری از افزایش جرائم خشن و استفاده از سلاح های غیرمجاز توسط افراد سابقه دار،پلیس اطلاعات تهران بزرگ طرح جمع آوری و مبارزه با انواع قاچاقچیان انواع سلاح ومهمات جنگی و شکاری غیر مجاز در تهران را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مخفیگاه افراد مذکور در حوالی  ستارخان اعزام و در بازرسی از منزل وی 3 قبضه سلاح  غیر مجاز گازی به همراه فشنگ های مربوطه کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دراین  عملیات غافلگیرانه تعداد 3 نفر نیز در این راستا دستگیر که پس از تشکیل پرونده به همراه سلاح‌های کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات  تهران در پایان از عزم جدی پلیس اطلاعات در برخورد با حاملان و قاچاقچیان سلاح و مهمات جنگی غیر مجاز با هماهنگی دستگاه قضایی خبر داد و از شهروندان خواست تا در این امر مهم با اعلام گزارش های امنیتی و انتظامی خود از طریق سامانه ارتباطی110 در این حوزه پلیس را یاری نمایند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها