کدخبر: 17837

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

قتل زن جوان با ماهیتابه| حادثه خونین در تهران

یک زن ۷۵ ساله در پرند رباط کریم به طرز هولناکی با ضربات یک ماهیتابه به قتل رسید و پسر مقتول ماجرا ره به پلیس اطلاع داده بود.

مرد سالمندی که متهم است پس از درگیری با همسرش او را با ضربه ماهیتابه به قتل رسانده در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.

رسیدگی به این پرونده از شهریورماه سال به دنبال کشته شدن زنی ۷۵ ساله به نام رباب در در خانه اش در پرند رباط کریم آغاز شد.

وقتی ماموران رهسپار خانه قربانی شدند با جسد خونین زن سالخورده روبه رو شدند که در آشپزخانه قرار داشت و ماهیتابه ای خونین کنار وی افتاده بود که شواهد نشان می داد پیرزن با ضربه ماهیتابه به سرش از پا درآمده است.

پسر قربانی که پلیس را مطلع کرده بود به ماموران گفت: من چند سال است ازدواج کرده ام اما هر روز به مادر و پدر پیرم سر می زدم و یا با او تلفنی صحبت می کردم. امروز هرچه به او تماس گرفتم تلفنم را جواب نداد. من که نگران شده بودم مقابل در خانه رفتم . وقتی پدرم در را باز کرد از او پرسیدم چرا مادرم جواب تلفن را نمی دهد. اما او گفت مادرم خسته بوده و به خواب رفته است. من که از لحن صحبت پدرم به او مشکوک شده بودم وارد آشپزخانه شدم و ناباورانه جسد مادرم را یافتم که از ناحیه سر به شدت زخمی شد بود. من نبض او را گرفتم و متوجه شدم جان سپرده است.

وی ادامه داد: من که شوکه شده بودم سراغ پدرم رفتم و از او سوال پرسیدم. اما او مدعی شد وقتی از خانه بیرون رفته بود چنین بلایی سر مادرم آمده است.من که به ماجرا مشکوک بود به سرعت با پلیس تماس گرفتم.

مرد ۸۵ ساله قاتل شد

به دنبال اظهارات پسر جوان ، ماموران پدر ۸۵ ساله وی را بازداشت کردند اما وی مدعی شد از نحوه قتل همسرش اطلاعی ندارد. ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی دوربین های مداربسته ساختمان پرداختند. در بررسی ها مشخص شد در زمان وقوع جنایت، رباب و همسرش محمود در خانه تنها بودند و ساعتی بعد محمود با در دست داشتن کیسه ای مشکی از خانه خارج شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها