کدخبر: 8709

اخبار حوادث| حادثه هولناک در مازندران| داماد جانی عروس را سلاخی کرد

حادثه هولناک در مازندران| داماد جانی عروس را سلاخی کرد

تازه داماد که در جنایتی هولناک، نوعروس را به قتل رسانده بود، با مرگ خود خواسته اش، اسراراین معما را با خود برد.

مرد میانسالی به دنبال بروز اختلاف‌های شدید خانوادگی، همسرش را با چند ضربه کارد از پا در آورد و گریخت.قربانی حادثه زن جوانی به نام «صفیه» بود که پیکرخون آلودش شامگاه یکشنبه ۲۵ ت‍یر در خانه‌شان واقع در مجتمع مسکونی مسکن‌مهرشهرستان «نکا»-استان مازندران- کشف شد.بر اساس اعلام خانواده قربانی حادثه، داماد بعد ازقتل همسرش، با خانواده او تماس گرفته و آنان را در جریان قتل قرار داده بود. آنها نیزپس از ورود به آپارتمان و مشاهده جسد، پلیس را با خبر کرده بودند.

همزمان با حضورتیم جنایی درمحل حادثه، مشخص شد این زوج پس ازطلاق همسرانشان، حدود یک سال قبل ازدواج کرده بودند،اما همسایه‌ها و برخی اطرافیان، از ناموفق بودن ازدواج آنها و اختلاف‌های عمیق‌شان در روزهای قبل از قتل خبرداده بودند. حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی -دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا درباره این ماجرا گفت: «بلافاصله پس از وقوع قتل، مأموران پلیس و بازپرس ویژه دادسرای نکا در صحنه وقوع جرم حاضر شده و با حضور پزشکی قانونی، تحقیقات تخصصی دراین باره آغازشد.

در حالی که هنوز از انگیزه واقعی این جنایت اطلاعاتی به‌ دست نیامده است، خواهر مقتول از مفقود شدن النگوهای خواهرش خبر داد.با توجه به اینکه متهم به قتل متواری شده بود، به دستور بازپرس کشیک، تحقیقات و تجسس‌های پلیسی برای به‌ دست آوردن ردی از متهم آغاز شد،تا اینکه عامل جنایت، کمتر از 24 ساعت بعد ازقتل درتهران شناسایی و بازداشت شد.

در حالی که با بازداشت متهم به نظر می‌رسید گره کور پرونده گشوده شود، عامل جنایت در راه انتقال به مازندران جان سپرد.این درحالی بود که دربررسی‌ها مشخص شد او قبل از دستگیری مقداری قرص برنج خورده وبه همین دلیل به بیمارستان انتقال یافت اما پس ازچند روز و با وجود تلاش تیم پزشکی، اودربیمارستان جان باخت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها