کدخبر: 9961

اخبار حوادث|تهران به آرامش رسید| حادثه هولناک در تهران

تهران به آرامش رسید| حادثه هولناک در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: سارقان علاوه بر اینکه مالی را به سرقت می‌برند، ترس و لرزی را هم به جان خانواده‌ها می‌اندازند که این موضوع اهمیت برخورد با آنان را به خوبی اثبات می‌کند.

سردار حسین رحیمی در دومین یاداره سرداران و بیش از ۱۵۰۰ شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که پیش از ظهر امروز در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد، گفت: امروز به مناسبت ۲۲ اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا این مراسم را برگزار کردیم و من معتقدم که باید برای خانواده شهدا سنگ تمام گذاشت و بهترین هرچیزی را ارائه دهیم، هرچند که هیچ اقدامی جبران کننده ایثارگری‌ها و جانفشانی این عزیزان نمی‌شود.

رحیمی، شمار شهدای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با احتساب شهدای عملیات و شهدای دفاع مقدس را ۱۵۵۸ تن اعلام کرد و گفت: ما خاک زیرپای خانواده شهدا و ایثارگران عزیز هستیم. مقام همه شهدا عالی و رفیع است.

رییس پلیس تهران به شهید رنجبر و شهید طاهری از شهدای پلیس در تامین امنیت اشاره کرد و گفت: ببینید شهید رنجبر چطور برای تامین امنیت مردم جانش را فدا کرد، شهید طاهری هم همینطور وقتی متوجه ناامنی در یکی از خیابان‌ها شد از جانش مایه گذاشت.

وی ادامه داد: سارقان و به خصوص سارقان منزل بیش از آنکه مالی را ببرند، یک ترس و لرزی را در دل مردم و خانواده‌ها ایجاد می‌کنند و همین موضوع اهمیت برخورد با آنان را به خوبی آشکار می‌کند.

هفته پر ماموریت پلیس در روزهای پایانی سال

وی با بیان اینکه پلیس ماموریت‌های مختلفی دارد، گفت: تنها در همین هفته چندین ماموریت مهم و سنگین را در تهران داریم که چهارشنبه‌سوری، شهرآورد، ترافیک بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آخرسال و ... از جمله آنهاست که در کنار ماموریت‌های روزمره انجام می‌شود.

رحیمی افزود: در مورد ترافیک و تامین امنیت مراکز خرید ما از اول اسفندماه در آماده باش هستیم و ماموران ما از صبح زود تا ساعت ۱۰ و ۱۱ شب مستقر و فعال هستند و کار خود را با ایثارگری انجام می‌دهند.

وی از کشف ۲۰ تن مواد مخدر در پایتخت از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: تصور کنید اگر ایثارگری ماموران نبود، این مواد توزیع می‌شد.

رحیمی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: امروز اگر آمریکا و همپیمانانش ما را محاصره کرده و حتی با برخی کشورهای منطقه هم همراه شده‌اند، دلیلش این است که می‌خواهند امنیت ما را مختل کنند.

وی در پایان گفت: مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران را درک می‌کنیم و پاسدار ارزش‌های انقلاب و مدافع امنیت مردممان خواهیم بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها