کدخبر: 19340

چرا تعمیر تلویزیون در منزل کم هزینه تر است؟

 

 

امروزه استفاده از تلویزیون که از صفحه نمایش بزرگ ۳۲ تا ۶۵ اینچ برخوردار هستند، از سوی کاربران بسیار مورد استقبال فراوان قرار گرفته است تا تجربه بهتری در تماشای کانال های مورد علاقه خود با کیفیت عالی داشته باشند. 

اما در طی فرآیند استفاده طولانی مدت ، ممکن است مشکلات غیرمنتظره‌ای در تلویزیون ایجاد شود . با توجه به اینکه اندازه این دستگاه ها بزرگ است و حمل و نقل آنها به تعمیرگاه ممکن است دشوار باشد بنابراین در این گونه مواقع اغلب تعمیرگاه های معتبر ، تکنسین های خود را برای تعمیر تلویزیون به منزل مشتری اعزام می‌ کنند.

5 دلیل برای تعمیر تلویزیون در منزل کدام است؟

اکثر افراد در صورت خرابی تلویزیون ، ترج می دهند از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل استفاده کنند . تعمیر در محل می تواند مزایای زیر را داشته باشد 

 1.    صرفه جویی در هزینه: تعمیر تلویزیون در منزل نیازی به هزینه های رفت و برگشت تا تعمیرگاه و محل را ندارد.

2.    صرفه جویی در زمان: تعمیر تلویزیون در منزل، به شما کمک می کند تا وقت خود را صرف حمل و ترافیک نکرده و در عوض زمان خود را برای کارهای دیگری برای پیشبرد روزمره خود به کار بگیرید..

3.    نظارت بر تعمیر دستگاه: با تعمیر تلویزیون در منزل، مطمئن می شوید که تلویزیون شما در دستان شخصی قرار نمی گیرد که ممکن است تجربه و دانش کافی برای عیب یابی و تعمیر آن را نداشته باشد.و به تلوزیون بیشتر صدمه بزند. .

5.    تعامل شخصی: با تعمیر تلویزیون در منزل، شما می توانید با تکنسینی که تلویزیون شما را تعمیر می کند، تعامل داشته باشید و برای استفاده صحیح از دستگاه ، راهنمایی بگیرید.

چطور از تلویزیون مراقبت کنیم ؟

با توجه به قیمت بالای تلویزیون ، قطعا پیشگیری و مراقبت از آن ، ضروری است. برای پیشگیری از خراب شدن تلویزیون، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

1. دستگاه را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگه دارید: از قرار دادن تلویزیون در محل‌هایی که کودکان و حیوانات خانگی معمولاً اوقات فراغت را در آنجا می‌گذرانند، خودداری کنید. زیذ امکان آسیب دیدن تلویزیون در اثر ضربه و سقوط زیاد است. 

2.    استفاده از یک ولتاژ پایدار: یکی از اصلی‌ترین علل خرابی تلویزیون، تغییرات ولتاژ است. برای پیشگیری از این مشکل، از یک محافظ برق یا تثبیت کننده ولتاژ استفاده کنید.

3.    نظافت دوره‌ای: رسوبات گرد و غبار و حشرات می‌توانند به خرابی تلویزیون منجر شوند. بنابراین، برای پیشگیری از خرابی تلویزیون، تمیز کردن آن را به‌صورت دوره‌ای در نظر بگیرید.

4.    استفاده از پایه مناسب: استفاده از پایه‌های مناسب و از جنس مقاوم می‌تواند از خرابی تلویزیون در مواجه با لرزش و شوک جلوگیری کند.

5.    عدم قرار دادن تلویزیون در نزدیکی منابع گرمایی: قرار دادن تلویزیون در نزدیکی منابع گرمایی مانند رادیاتورها و یا سیستم‌های گرمایشی، باعث گرم شدن آن و در نتیجه خراب شدن آن می‌شود. بنابراین، تلاش کنید تلویزیون را در محلی قرار دهید که در معرض آفتاب مستقیم یا نزدیکی منابع گرمایی نباشد.

با راهکارهای ساده فوق ، تلویزیون می توانند سالهای بیشتری سالم بماند . 

هزینه تعمیر تلویزیون در منزل به چه چیز بستگی دارد؟

هزینه تعمیر تلویزیون در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه مهمترین آنها ذکر می شوند. 

1.    نوع خرابی: نوع خرابی یکی از عوامل اصلی تعیین هزینه تعمیرات است. خرابی‌های ساده‌تر مانند تعویض یک قطعه کوچک معمولاً هزینه کمتری دارند، درحالیکه خرابی‌های پیچیده‌تر نیاز به مهارت بیشتر تعمیرکار دارند و درنتیجه هزینه بیشتری نیاز دارد.

2.    سن تلویزیون: سن تلویزیون نیز بر هزینه تعمیرات تأثیر دارد. در بعضی موارد، اگر تلویزیون قدیمی باشد و قطعات یدکی ناموجود یا سخت به دسترس باشند، هزینه تعمیرات بیشتر خواهد بود.

3.    مدل تلویزیون: مدل تلویزیون نیز می‌تواند بر هزینه تعمیرات تأثیر داشته باشد. در برخی موارد، تعویض قطعات در تلویزیون‌های بسیار پیچیده و تخصصی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.

4.    مکان و تعداد تعمیرکاران در منطقه: هزینه تعمیرات تلویزیون ممکن است با توجه به مکان و تعداد تعمیرکاران در منطقه متفاوت باشد. در برخی مناطق، تعداد کمی از تعمیرکاران در دسترس هستند که ممکن است این موضوع باعث افزایش هزینه تعمیرات شود.

در تهران ، تعمیر تلویزیون در منزل را به امداد تی وی بسپارید 

امداد تی وی یکی از مراکز تعمیر تلویزیون در منزل مشتری است که خدمات خود را در سراسر تهران ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات این مرکز یک تماس کافی است .تکنسین های امداد تی وی ، تعمیرات عیوب رایج این دستگاه ها که شامل چشمک زدن و روشن شدن چراغ سیگنال دستگاه، عدم روشن شدن تلویزیون، مشکلات صدا و تصویر در دستگاه، خاموش و روشن شدن خود به خود دستگاه، وصل نشدن تلویزیون به وای فای، به هم ریختگی رنگ تلویزیون و غیره است را در منزل مشتری انجام می دهند.  

تکنسین های امداد تی وی ، همچنین مشاوره های رایگان در خصوص نگهداری و مراقبت از تلویزیون برای استفاده در سال های طولانی را به مشتریان داده و در صورتی که دستگاه در منزل قابل تعمیر نبوده و نیاز به دستگاه های خاصی داشته باشد تکنسین ها دستگاه را با رعایت موارد ایمنی به تعمیرگاه منتقل نموده و پس از تعمیر به منزل مشتری ارجاع می‌دهند.

برای خدمات تعمیر تلویزیون در تهرانسر ، تعمیر تلویزیون در چیتگر و ... سایر محلات و مناطق تهران ، با امداد تی وی تماس بگیرید. 

۰۹۳۳۵۰۵۱۲۱۲

www.emdadtv.com

 

ارسال نظر: