کدخبر: 476

ارزش روز سهام عدالت مشخص شد

در جریان معاملات روز گذشته شاخص کل با روندی مثبت به پایان رسید و بسیاری از نماد‌های مهم در سبد سهام عدالت با روندی مثبت به کار خود پایان دادند. در نهایت سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با ۹۱ هزار تومان رشد نسبت به روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت بسته شد.

سهام عدالت طرحی جهت برابری مردم جامعه هست.سهام عدالت در زمان احمدی نژاد طراحی شد که از طریق کارت اعتباری مورد نقل و انتقال قرار می گیرد. سهام عدالت در قشرهای مختلف جامعه از اهمیت برخوردار است. سهام عدالت در چند ماهه اخیر مورد اهمیت قرار گرفته و در بورس وارد شده است.آخرین خبرها مربوط به سهام عدالت را در سایت خوندنی آنلاین می‌خوانید.

 در جریان معاملات روز گذشته شاخص کل با روندی مثبت به پایان رسید و بسیاری از نماد‌های مهم در سبد سهام عدالت هم با روندی مثبت به کار خود پایان دادند. در نهایت سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با ۹۱ هزار تومان رشد نسبت به روز سه‌شنبه در قیمت ۱۰میلیون و ۹۸ هزار تومان بسته شد.

این سبد نسبت به روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۰٫۹۱ درصد رشد را داشته است. «فایرا»، «سدشت»، «ساراب»، «وتجارت»، «وبصادر»، «فولاد»، «فارس»، «فملی» از نماد‌های مثبت و سبز سبد سهام عدالت امروز بودند.

سهام عدالت

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها