کدخبر: 52

قتل وحشتناک پسر جوان در خمام/ قاتلان دستگیر شدند

در پرونده قتل جوانی در خمام 6 تن دستگیر شدند.

در این دورانی که ما زندگی میکنیم قتل میتواند به انگیزه های مختلفی انجام شود. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

قاتلان جوان خمامی پس از چند روز فرار به دام افتادند.

سرگرد مهدی محمدی ظهر امروز  با اشاره به دستگیری ۶ نفر در ارتباط با قتل یک جوان ۳۵ ساله توسط سلاح سرد در جریان یک‌فقره درگیری در روزهای اخیر، عنوان کرد : با توجه به بازجویی‌های به‌عمل آمده و اعترافات متهمین، یک‌نفر دیگر «۳۴ ساله، به‌عنوان ضارب اصلی» شب گذشته توسط پلیس آگاهی خمام و پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی خمام از دستگیری یک نفر دیگر در ارتباط با پرونده قتل در روستای جفرود بالا خبر داد.

پرونده قتل جوانی در خمام بسته شد

قتل

به گزارش رکنا، سرگرد مهدی محمدی ظهر امروز با اشاره به دستگیری ۶ نفر در ارتباط با قتل یک جوان ۳۵ ساله توسط سلاح سرد در جریان یک‌فقره درگیری در روزهای اخیر، عنوان کرد : با توجه به بازجویی‌های به‌عمل آمده و اعترافات متهمین، یک‌نفر دیگر «۳۴ ساله، به‌عنوان ضارب اصلی» شب گذشته توسط پلیس آگاهی خمام و پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

این‌مسوول با بیان اینکه برای ۲ نفر از متهمین به‌عنوان ضاربین اصلی و ۵ نفر دیگر به‌عنوان مشارکت در جرم پرونده تشکیل گردیده، تصریح کرد : متهمین به مرجع قضایی تحویل داده شده‌اند

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها