کدخبر: 52

پشت پرده برادرکشی در کلاته فاش شد/ دوبرادر همدیگر را به قتل رساندند

فرمانده انتظامی میامی از بروز برادرکشی در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: بروز اختلافات مالی علت اصلی این حادثه عنوان‌شده است.​

در این دورانی که ما زندگی میکنیم قتل میتواند به انگیزه های مختلفی انجام شود. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

سرهنگ حسین عجم ظهر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی میامی ضمن بیان اینکه شامگاه سه‌شنبه بروز درگیری در روستای بکران منطقه کلاته‌های شرقی میامی به فرماندهی انتظامی شهرستان گزارش شد، ابرازکرد: بررسی‌های اولیه حاکی از درگیری و نزاع خونین بین سه برادر ساکن این روستا بوده است.

وی ضمن بیان اینکه یکی از این برادرها پس از مجروح کردن دو نفر دیگر متواری شد، افزود: متأسفانه علیرغم تلاش پزشکان اقدامات درمانی کارگر نیفتاد و یکی از مجروحان درگذشت.

فرمانده انتظامی میامی بابیان اینکه در پی اظهارات مردم و بررسی شواهد مخفیگاه برادر قاتل شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه، وی دستگیر شد، ابرازکرد: متأسفانه اختلافات خانوادگی و مالی باعث بروز چنین حادثه تلخ و غیرقابل جبرانی برای این خانواده شده است.

وی افزود: مراجع قضائی و مشاوره کلانتری‌ها و شورای حل اختلاف برای پیشگیری از این نزاع‌ها آماده خدمت به مردم هستند لذا بهتر آن‌که شهروندان اختلافات خود را از این طریق حل‌وفصل کنند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها