کدخبر: 95

جسد پسر 17 ساله در جنگل پیدا شد/علت قتل فاش شد

فرشاد رمضانی نام جوان هفده سال‌های است که مدتی قبل به طرز مرموزی ناپدید شد و بعد از ۴۰ روز جسد او در حالی که به درخت دار زده شده بود، در جنگل کشف شد.

قتل پسر 17 ساله در شمال همه را ترساند. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

 جنازه دار زده شده فرشاد رمضانی، جوان ۱۷ ساله قائمشهری، در جنگل‌های انبوه پشت خانه شان در حالی کشف شد که حدود ۴۰ روز از مرگ او می‌گذشت.فرشاد رمضانی چهل روز قبل از کشف جسدش به طرز مرموزی ناپدید و خانواده‌اش جنازه او را در جنگل‌های انبوه قائمشهر پیدا کردند.در مورد علت مرگ دلخراش این جوان هنوز اطلاعی در دست نیست.

چهل روز می‌شد که فرشاد رمضانی جوان قائمشهری به طرز مرموزی ناپدید شده بود و خانواده‌اش زمین و زمان را گشته بودند تا بتوانند از او ردی پیدا کنند.

هر روز که از غیبت فرشاد می‌گذشت، نور امید در دل خانواده او برای پیدا شدنش کم سوتر می‌شد.تا اینکه بعد از حدود ۴۰ روز از گم شدن فرشاد جسد او در حالی که به دار آویخته و دار زده شده بود در جنگل‌های انبوه پشت خانه شان کشف شد.

پسردایی فرشاد در مورد جزییات کشف جسد فرشاد گفت: «جسد دار زده فرشاد که به درختان جنگل آویخته شده بود درست پشت خانه شان در میان جنگل‌های انبوه کشف شد.هنوز علت مرگ فرشاد مشخص نیست و نمی‌دانیم کسی او را دار زدن به قتل رسانده یا اینکه موضوع خودکشی در میان است.فرشاد با هیچ کس مشکلی نداشت.او جوان آرام و خوش اخلاقی بود.در خانه هم مشکلی نداشت و روحیه او خیلی خوب بود.او عاشق فوتبال بود. کار می‌کرد و بعد از کار بیشتر وقتش را صرف فوتبال بازی کردن می‌کرد.فرشاد یک برادر دارد و در خانواده هم هیچ مشکلی نداشت.»

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها