کدخبر: 95

خبرفوری/ دختر 17 ساله به دست پدرش به قتل رسید

دختر ۱۷ ساله پس از تجاوز به‌دست پدرش به قتل رسید.

قتل دختر 17 ساله به دست پدرش. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

​تجاوز به دختری ۱۷ ساله که به خاطر رنگ موهایش به جن معروف شده بود کافی نبود و متجاوز او را به قتل رساند!.

تحقیقات پلیس نشان داد که قربانی چندین بار توسط پدرش مورد تجاوز قرار گرفته بود و دوست صمیمی‌اش در جریان این ماجرا بود و روز گذشته پس از این که چند روز از دختر جوان خبری نبود با تماس با اداره پلیس موضوع ناپدید شدن دوست صمیمی‌اش و تجاوز‌های پدر او را بیان کرد.

به گفته سخنگوی پلیس، با اعزام ماموران به خانه قربانی پدر و مادر وی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتند که در اعترافات خود گفتند که دخترشان را آخرین بار پس از تجاوز به قتل رساندند و جسدش را پنهان کردند تا این راز مسکوت بماند چرا که مقتول آنها را تهدید کرده بود که آزار و اذیت هایشان را به پلیس لو می‌دهد.گفتنی است که مقتول به خاطر جذب فالوور در اینستاگرام لقب جن را به خودش اختصاص داده بود تا بیشتر در شبکه‌های اجتماعی معروف شود و اکنون دو متهم پرونده در زندان هستند تا رسیدگی به پرونده آغاز شود

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها