کدخبر: 95

پسر 14 ساله به قتل رسید/قاتل کیست؟

عامل نزاع و قتل نوجوان ۱۴ ساله در حین فرار در عملیات ماموران کلانتری ۱۱ کرمان دستگیر شد.

قتل زن 43 ساله به دست دخترش ،جسد زن در باغچه یدا شد قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

​سرهنگ "مهدی پورامینایی" امروز ۲۵ خردادماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۸ و ۲۳ دقیقه ۲۳ خردادماه جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در پارک ریاضیات کرمان، بلافاصله عوامل گشت کلانتری ۱۱ در محل حاضر شدند که در بررسی اولیه مشخص شد، جوانی ۲۵ ساله در این درگیری اقدام به مجروح کردن یک نوجوان ۱۴ ساله با چاقو کرده و از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس موفق شدند عامل اصلی این نزاع را حین فرار دستگیر کنند، افزود: متاسفانه این نوجوان صبح روز بعد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داده است.

ابهام در علت قتل نوجوان 14 ساله کرمانی !

قتل

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به بررسی علل وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس بیان کرد: نیروی انتظامی با اقتدار و صلابت در مقابل افراد قانون شکن و مخلان امنیت جامعه ایستاده و با اینگونه افراد برابر قانون برخورد خواهد کرد.

وی گفت: از شهروندان گرامی درخواست داریم با افزایش سعه صدر در چنین مواقعی و دعوت افراد به آرامش، از وقوع درگیری و اخلال در نظم عمومی و بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری کنند

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها