کدخبر: 95

کشف یک جنازه مشکوک در یزد+عکس

یک جنازه در حوالی چشمه یاقوت نی ریز کشف شد و در این پرونده تا کنون 3 نفر بازداشت شده اند.

در این دورانی که ما زندگی میکنیم قتل میتواند به انگیزه های مختلفی انجام شود. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

مرگ مشکوک در بیدبخون نی ریز پرونده جدیدی را باز کرد  و تحقیقات قضایی برای کشف علت در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی و دادستان شهرستان نی‌ریز از ادامه تحقیقات در مورد مرگ مشکوک هفته گذشته در منطقه بیدبخون خبر دادند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز، طی تماس تلفنی با مرکز فوریتهای ۱۱۰ مبنی بر این که جسدی در منطقه بیدبخون و اطراف چشمه یاقوتی وجود دارد، مأموران انتظامی به همراه دادستان و بازپرس در محل حضور پیدا کردند. اقدامات اولیه قضایی و انتظامی با هماهنگیهای لازم انجام و یک نفر با هماهنگی مسئولان قضایی در محل دستگیر شد.

قتل

سرهنگ سیدمحمد یوسفی گفت: «متعاقب آن با انجام اقدامات انتظامی و اطلاعاتی پلیس، نسبت به دستگیری سه همراه دیگر اقدام شد. تحقیقات در این خصوص از طریق پلیس آگاهی انتظامی و با هماهنگی مسئولان قضایی در دستور کار است که به محض رسیدن نتیجه پزشک قانونی و روشن شدن موضوع، اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

شهسوار دادستان نی‌ریز هم در این خصوص اظهار داشت: «اظهارات افراد دستگیر شده متناقض است و نمی‌شود در خصوص قتل یا مرگ طبیعی اظهار نظر کرد. علت فوت و انگیزه هنوز مشخص نیست و پرونده در دست تحقیقات است.

کودک 8 ساله خواهرش را به قتل رساند

فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: یک دختر جوان ساکن مناطق روستایی این شهرستان به علت سهل انگاری در استفاده از سلاح شکاری جان خود را از دست داد.

سرهنگ «عباس محمدرضایی» افزود : این حادثه بامداد امروز اتفاق افتاد و پسر بچه هشت ساله در هنگام بازی با سلاح شکاری خواهر جوانش را با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار داد.

قتل

وی ادامه داد: تیر رها شده از این سلاح شکاری مصدومیت زیادی در بدن دختر جوان ایجاد کرد و به دلیل خونریزی شدید جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی محلات بیان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و مراحل قانونی را سپری می‌کند.

محلات از شهرهای واقع در نوار جنوبی استان مرکزی است که ۵۵هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها