کدخبر: 808

هجوم خبرنگاران برای عکاسی از محمدرضا گلزار حاشیه ساز شد

محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینمای ایران هست، اخبار مربوط به گلزار را با ما دنبال کنید.

خانواده محمدرضا گلزار

خوانندگی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در عرصه مدلینگ

محمدرضا گلزار در عکسی سوار ماشین چند میلیاردی شده است. محمدرضا گلزار در تلویزیون و سینمای ایران طرفداران زیادی دارد. محمدرضا گلزار  1 فروردین 1356 در تهران متولد شده.  محمدرضا گلزار در زمینه های ورزشی و موسیقی هم فعالیت می کند.  محمدرضا گلزار  را با خوندنی آنلاین دنبال کنید

خانواده محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

پدر  محمدرضا گلزار  تبریزی و مهندس است و مادرش تهرانی و خانه دار است. دو برادر بنام علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است.

خوانندگی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

موسیقی همواره جز لاینفکی از زندگی پر تب‌وتاب محمدرضا گلزار بوده اسـت. او بعد از چندین سال جدایی از سازوآواز، درسال 1392 باز هم این هنر را از سر گرفت. این بار بـه‌عنوان خواننده و تهیه‌کننده.

محمد رضا گلزار از سال 1392 تا کنون نزدیک چندین تک موزیک منتشر کرده اسـت. اخیراً گروه موسیقی رضاار نیز کـه مخفف اسم و فامیلی‌اش اسـت رابه ثبت رسانده. او همچنین بیست و یکم دی‌ ماه 95 اولین کنسرت رسمی خودرا در تالار آوین بندرعباس برگزار کرد.

محمدرضا گلزار در عرصه مدلینگ

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال ۱۳۸۰ به عنوان اولین مرد فتومدل بعد از انقلاب ظاهر شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها