کدخبر: 10141

یحیی گل محمدی /پرسپولیس/اخبار پرسپولیس

یحیی گل محمدی قبل از دربی افشاگری کرد

قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم جا دارد از همه هموطنان بخواهیم در روزهای آخر سال به فکر دیگران باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی بازی حساسی است و نمی‌توانیم بگوییم حساسیتی ندارد.یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل استقلال در دربی ۹۸ اظهار داشت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم جا دارد از همه هموطنان بخواهیم در روزهای آخر سال به فکر دیگران باشیم. شرایط اقتصادی برای خیلی‌ها سخت است و باید شرایط زندگی را برای هم بهتر کنیم. باید کارهای خیرمان را در روزهای آخر سال از یاد نبریم تا در نهایت شرایطی پیش بیاید که مردم در رفاه کامل باشند.

وی در ادامه افزود: دربی بازی حساسی است و نمی‌توانیم بگوییم حساسیتی ندارد. دربی برای مردم ما جذاب و دیدنی بوده و با احساسات زیادی همراه بوده است. شرایط دربی به گونه‌ای است که هر تیمی در کار حمله و دفاعی تمرکز داشته باشد، می‌تواند موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: تمرینات تاکتیکی در نظر گرفته‌ایم که مهمترین آن امروز خواهد بود. امیدواریم با توجه به انگیزه زیادی که برای این بازی و کسب برد داریم، عملکرد خوبی داشته باشیم. درست است از نظر جدولی تیم ما بیشتر به پیروزی نیاز دارد، ولی برای برد باید با تمرکز بالا عمل کنیم. باید کنترل روحی و روانی خوبی در بازی داشته باشیم و با توجه به شرایط دو تیم، در نهایت بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم.

گل‌محمدی همچنین خاطر نشان کرد: استقلال برای من تیم قابل احترامی است و رقیب سنتی پرسپولیس به حساب می‌آید. باز هم امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. قطعاً کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز اولین هدف پرسپولیس برای دربی است.

وی در مورد وضعیت عیسی آل‌کثیر تصریح کرد: وضعیت آل‌کثیر تغییری نکرده است. برای او آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم شرایط پیش آمده برای خودش را مدیریت کند. ما هم کاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که چرا وضعیت آل‌کثیر مبهم است و تکلیف او مشخص نمی‌شود، یادآور شد: این موضوع دست باشگاه نیست و خودش باید تکلیفش را مشخص کند. می‌دانید عیسی چقدر به تیم ما کمک کرد، ولی این اتفاقی که افتاد برای او پذیرفتنش سخت بود. به نظرم، خودش باید این شرایط را بپذیرد و به درمان خودش ادامه دهد.

گل‌محمدی درباره عملکرد دروازه‌بان‌های تیمش در این فصل گفت: نتایجی که گرفتیم و شکل بازی که داشتیم، نسبت به سال گذشته از نظر امتیازگیری بهتر بوده است. بازیکنان ما ارزشمند هستند و می‌بینید از شروع فصل چقدر با سختی و مشکلات دست و پنجه نرم کردند و خیلی اذیت شدند. همه بازیکنان با تمام وجودشان تلاش و این مشکلات را تحمل کردند که فقط به خاطر پرسولیس و هواداران‌شان بوده است. باید به آنها روحیه مثبت بدهیم تا با احساس خوبی به زمین بروند. هواداران پرسپولیس نشان دادند چقدر باهوش هستند و در شرایط حساس تیم‌شان را حمایت کردند. مدیریت خیلی از مشکلات توسط هواداران بوده است. هوادارانی داریم که شرایط حساس را خوب درک می‌کنند و از وجودشان استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور تماشاگران در ورزشگاه برای دربی فردا تصریح کرد: تصمیم‌گیری خیلی خوب بود. به حضور تماشاگران همیشه احترام گذاشته‌ام و دوست داشتم بازی با تماشاگر باشد. تیمی که ضرر بیشتری از بازی‌های بدون تماشاگر کرده، پرسپولیس بوده است، به این دلیل که پرهوادارترین تیم آسیاست. در بازی‌هایی که انجام دادیم جای هواداران خالی بوده است. از بدشانسی ما، فکر کنم در سه چهار بازی تماشاگران حضور داشته‌اند. امیدوارم شرایطی فراهم شود که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازی‌ها با تماشاگر برگزار شود. الان می‌بینیم در اروپا با کل ظرفیت ورزشگاه‌های‌شان بازی‌ها را برگزار می‌کنند. امیدوارم تماشاگران ما پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر برنده دربی می‌تواند به قهرمانی در لیگ نزدیک شود، گفت: در شروع صحبت‌هایم گفتم بازی فردا به خاطر شرایط جدول حساسیت زیادی دارد و به تیم برنده می‌تواند در ادامه راه کمک کند که با روحیه بهتر لیگ را پیش ببرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها