کدخبر: 10332

کنعانی زادگان به پرسپولیس بر می گردد

همان زمان خیلی‌ها اعتقاد داشتند کنعانی‌زادگان با این کارش پالس‌هایی را برای بازگشت به پرسپولیس داده و احتمال بازگشت این بازیکن به پرسپولیس وجود دارد.

دو هفته پیش بود که پس از پایان فصل فوتبالی در قطر، محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ایرانی تیم فوتبال الاهلی قطر با پاک کردن پست‌هایش در لباس این تیم و آوردن نام پرسپولیس در بیو اینستاگرامش شایعات زیادی را دامن زد.

همان زمان خیلی‌ها اعتقاد داشتند کنعانی‌زادگان با این کارش پالس‌هایی را برای بازگشت به پرسپولیس داده و احتمال بازگشت این بازیکن به پرسپولیس وجود دارد. هرچند کاملا بعید است در سالی که جام جهانی برگزار می‌شود بازیکنی بخواهد دوباره به ایران برگردد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد برخلاف شایعات مطرح شده در مورد بازگشت کنعانی‌زادگان به ایران یا حتی رفتن او به امارات، این بازیکن در قطر و در تیم الاهلی ماندنی است. منابع معتبر اعلام کردند که کنعانی‌زادگان و باشگاه الاهلی قطر برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری باهم توافقاتی را داشته‌اند.

البته ذکر این نکته ضروری است که احتمال هر اتفاق دیگری وجود دارد و ممکن است کنعانی‌زادگان در صورت داشتن پیشنهادی اروپایی یا بهتر از قطر، قراردادش را تمدید نکند اما طرفین در تلاش هستند تا این تمدید قرارداد صورت بگیرد.این در شرایطی است که کنعانی‌زادگان در حال حاضر مدافع ثابت تیم ملی است و شرایط خوبی در ترکیب تیم ملی دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد بازیکن ثابت تیم ملی در جام جهانی قطر خواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها