کدخبر: 10747

قیمت طلا | اونس طلا | اخبار اقتصادی

قیمت طلا سقوط کرد| قیمت طلا 8 تیر 1401| عروس و دامادها خوشحال باشند

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۰.۶۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۸۸۲,۰۰۰ (پنج میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار) تومان معامله شد.

قیمت طلا امروز به ۱,۸۲۱ (یک هزار و هشتصد و بیست و یک) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۷ درصدی داشته است.​ قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۶۳ درصدی، از ۱,۳۶۷,۶۰۰ (یک میلیون و سیصد و شصت و هفت هزار و ششصد) تومان به ۱,۳۵۹,۱۰۰ (یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار و یکصد ) تومان رسید. به‌این‌ترتیب قیمت این فلز گرانبها امروز افزایش‌یافته است. قیمت طلا امروز با ۰.۴۷ درصد افزایش به ۱۸۳۵ دلار و ۳۹ سنت رسید.دولت انگلیس طی بیانیه‌ای با تاکید بر نقش حیاتی لندن در تجارت طلا اعلام کرد:«این اقدام پیامدهای جهانی خواهد داشت و قیمت طلا را از بازارهای رسمی بین‌المللی خارج می‌کند. بنابراین توانایی رییس‌جمهور روسیه برای افزایش درآمد تحت تاثیر قرار خواهد گرفت».قیمت طلا را با ما دنبال کنید.

هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۲۱ (یک هزار و هشتصد و بیست و یک) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۷ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا

۱,۸۲۱ -۱.۱۰ -۰.۰۷ 09:00

۱,۸۲۲ -۲.۵۰ -۰.۱۴ روز قبل

۱,۸۲۵ -۱.۹۰ -۰.۱۱ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا

قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۶۳ درصدی، از ۱,۳۶۷,۶۰۰ (یک میلیون و سیصد و شصت و هفت هزار و ششصد) تومان به ۱,۳۵۹,۱۰۰ (یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار و یکصد ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار

۱,۳۵۹,۱۰۰ -۸,۵۰۰ -۰.۶۳ 11:22

۱,۳۶۷,۶۰۰ ۲,۰۰۰ ۰.۱۴ روز قبل

۱,۳۶۵,۶۰۰ -۳۳,۰۰۰ -۲.۴۲ ۲ روز پیش

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۰.۶۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۸۸۲,۰۰۰ (پنج میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار) تومان معامله شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها