کدخبر: 10809

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

بازیکنان استقلال بی پول شدند!

مسئولان باشگاه استقلال از ابتدای فصل با چند اسپانسر قرارداد بسته بودند تا مشکلی درباره مسائل مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان نداشته باشند.

قرار بود باشگاه استقلال تا پیش از فرا رسیدن سال جدید، بخشی از مطالبات بازیکنان تیم فوتبال استقلال را پرداخت کند، اما به دلیل برخی مشکلات این اتفاق رخ نداد.

مسئولان باشگاه استقلال از ابتدای فصل با چند اسپانسر قرارداد بسته بودند تا مشکلی درباره مسائل مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان نداشته باشند. سازمان بازرسی اما، به برخی قراردادها ایراد گرفت و حتی جلساتی را با نمایندگان اسپانسرها برگزار کرد. اقدام سازمان بازرسی باعث شد برخی اسپانسرها قید همکاری با استقلال را بزنند. با رایزنی مسئولان این باشگاه اما اسپانسرهای جدید وارد عمل شدند و قراردادهای جدیدی بسته شد.

مدیران استقلال در تلاش هستند در این هفته یا هفته آینده بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند. تا اینجای فصل، بازیکنان استقلال به طور میانگین 50 درصد مطالبات‌شان را دریافت کرده‌اند و خارجی‌ها نیز 60 درصد. برای نخستین بار است که باشگاه به موقع به تعهداتش نسبت به بازیکنان خارجی عمل کرده است. گابریله پین مربی و رودی ژستد، کوین یامگا، عزیزبک آمانوف و رافائل سیلوا خارجی‌های استقلال هستند.

خبر دیگر اینکه، با آماده شدن زمین مجموعه انقلاب، تمرینات آبی‌پوشان از ورزشگاه آرارات به این مجموعه انتقال یافته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها