کدخبر: 10894

حادثه خونین در این شهر 7 کشته بر جای گذاشت| تصاویر هولناک از حادثه

طبق گفته پلیس آمریکا بر اثر تیراندازی در نزدیکی شهر لس‌آنجلس یک نوجوان و یک مرد میانسال کشته شده و ۵ نفر دیگر زخمی شدند.

طبق گفته پلیس آمریکا بر اثر تیراندازی در بعدازظهر روز دوشنبه در نزدیکی شهر "لس‌‌آنجلس", ۲ نفر کشته و ۵ نفر دیگر زخمی شدند. زخمی‌ها هم‌اکنون در بیمارستان بستری هستند.

"ای‌بی‌سی" در این باره نوشت, طبق گفته اداره کلانتری شهر "لس‌آنجلس" این تیراندازی حدود ساعت ۴ بعد از ظهر یکشنبه در یک بلوک مسکونی در محله "ویلوبروک" در حدود ۱۰ مایلی (۱۶ کیلومتری) جنوب مرکز شهر رخ داده است.

به گفته مقامات امنیتی، یک پسر ۱۷ ساله و یک مرد میانسال در محل حادثه جان باختند. "وینسنت اورسینی", کلانتر لس‌آنجلس گفت که این نوجوان حداقل یک بار از ناحیه بالاتنه و یک بار از ناحیه پایین تنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. هویت قربانیان هنوز اعلام نشده است.

هیچ فردی تاکنون در این باره دستگیر نشده است و اطلاعاتی از تیرانداز یا تیراندازان در دسترس نیست.

پلیس شهر لس‌آنجلس اعلام کرد که ۴ قربانی مرد که مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند، به بیمارستان منتقل شده که حال یکی وخیم و سه تن دیگر جراحات جزئی داشتند. همچنین یکی از مجروحان حادثه که زن بوده, خود به بیمارستان مراجعه کرده است.

تاکنون مشخص نشده چه چیزی منجر به تیراندازی شده است. بازرسان حاضر در صحنه جرم گفتند که حداقل دو خودرو در منطقه دیده شده و تیراندازی از داخل خودروها شنیده شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها