کدخبر: 11279

اتوبان همت تهران به خون کشیده شد| تصادف مرگبار شهر را بهم ریخت

حوالی ساعت ۱۹ امروز این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت نرسیده به شریعتی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران یک ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

تصادف خودرو پژو ۲۰۶ با گاردریل های بزرگراه شهید همت تهران هفت مصدوم داشت. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر جمعه در این باره  گفت: حوالی ساعت ۱۹ امروز این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت نرسیده به شریعتی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران یک ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه پژو ۲۰۶ به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص از مسیر منحرف و پس از برخورد با گاردریل های میانی به قسمت مخالف بزرگراه شهید همت قرار گرفت و با دو دستگاه سواری دیگر برخورد کرد.

وی با بیان اینکه ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده افزود: آتش نشانان نسبت به نجات سرنشینان هر سه خودرو اقدام کردند و در نهایت هفت نفر از سرنشینان دچار مصدومیت شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: این تصادف تلفات جانی نداشته و علت در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور است.

نکته عجیب و قابل توجه در این حادثه این است که با وجود برخورد شدید خودرو از چند طرف به موانع مختلف، به گفته سرگرد صالح مهدوی افسر راهور حاضر در صحنه، ایربگ خودرو باز نشده است! خودروهایی که این پژو با آنها برخورد کرده آسیب زیادی ندیده‌اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها