کدخبر: 11392

امام زمان دروغین شناسایی شد| عکس دیده نشده از امام زمان دروغین

هرگاه فردى امامت را ادعا کند و بگوید من امام زمان موعودم و داراى مقام عصمت هستم، نخست باید از این فرد رفع شبهه شود تا شاید از طریق مذاکره مشکل او رفع گردد و به حقیقت برگردد.

امام زمان جدید قلابی که هیچکس تحویلش نمی‌گیرد ؛ هر چند وقت یک بار اعلام ظهور میکند و از مردم دعوت به بیعت میکند ! امام زمان قلابی دوباره خواهان بیعت شد. تصویر امام زمان قلابی سوژه شد. امام زمان قلابی توجه کاربرای فضای مجازی را به خود معطوف کرد. در ادامه به فیلم امام زمان قلابی توجه شما را جلب می کنیم.

مجازات مدعى امامت چیست؟

 هرگاه فردى امامت را ادعا کند و بگوید من امام زمان موعودم و داراى مقام عصمت هستم، نخست باید از این فرد رفع شبهه شود تا شاید از طریق مذاکره مشکل او رفع گردد و به حقیقت برگردد. اگر بر ادعاى خود اصرار ورزید، در صورتى که ادعاى او ملازم با انکار نبوت باشد، محکوم به ارتداد است. بنابراین، هرگاه ادعاى مهدویت ملازم با انکار احادیث متضافر درباره ى خصوصیات حضرت مهدى(عج) باشد که به نوعى تکذیب پیامبر(صلى الله علیه وآله)است، در این صورت بر وى حکم ارتداد جارى مى شود، نه حکم قتل. ادعاى مطلق امامت، باعث ارتداد نیست، بلکه تعزیر مى شود و در عین حال مسأله به تأمل بیشترى نیاز دارد. والله العالم

اخیرا در شهرهای مختلف کشور افراد منحرفی که بعضی از آنها سابقه رُمالی در پرونده ی خود دارند به دروغ  ادعای مرتبط بودن با امام زمان (عج) را میکنند و با سوء استفاده از احساسات مردم سعی می کنند آنها را منحرف کرده و اهداف شوم خود را القا کنند.

عمده ی این  افراد که بی سواد(کم سواد) هستند در چند سال گذشته اقدام به سوء استفاده از عنوان ارتباط با امام زمان(عج) کرده و مردم را به سمت و سو های مشخص شده دشمنان اسلام می بردند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده اند.

یک منبع آگاه  گفت: در یک ماهه گذشته بیش از بیست نفر با عنوان مدعیان دروغین امام زمان در مسجد مقدس جمکران دستگیر شده اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها