کدخبر: 11526

قتل وحشیانه راننده تاکسی| جسد مرد جوان در حاشیه شهر پیدا شد

تلاش برای یافتن ردی از مراد آغاز شد و چند روز بعد خودرو پراید مراد در اطراف شهر کشف شد.

 با گذشت چند روز از مفقود شدن راننده جوان اهل بندرترکمن جسد او که در حاشیه شهر دفن شده بود کشف شد.  اواخر فرودین امسال، مرد جوان اهل بندر ترکمن به نام  اراض مراد اکباتانی برای آخرین بار صورت دو فرزند خود را بوسید و برای کسب روزی حلال به محل کار خود رفت.اما دیگر خبری از او نشد و با ناپدید شدن ناگهانی مراد، خانواده اش گم شدن او را به پلیس اطلاع دادند.

تلاش برای یافتن ردی از مراد آغاز شد و چند روز بعد خودرو پراید مراد در اطراف شهر کشف شد.بررسی ها ادامه پیدا کرد و افرادی که خودرو را رها کرده بودند در عملیات ویژه پلیسی شناسایی شدند و دستور بازداشت آنها صادر شد.

دو متهم بعد از دستگیری، به قتل مراد اعتراف کردند و محل دفن جسد او را فاش کرده و به این ترتیب با گذشت بیش از 10 روز از ناپدید شدن اراض مراد اکباتانی جسد او کشف شد.

راز قتل راننده جوان اهل بندرترکمن چه بود؟

قتل

برادر اراض مراد در گفتگو با رکنا راجع به قتل برادر خود گفت:«برادرم 42 سال داشت و راننده آژانس بود.متهمان به عنوان مسافر سوار خودرو او شدند و آن طور که تا الان مشخص شده آنها قصد خلافکاری و آسیب زدن به شخصی داشتند.برادرم متوجه موضوع شده و از آنها خواسته پیاده شوند که با او درگیر شده بودند.» تحقیقات قضایی در این پرونده برای روشن ابعاد پنهان ماجرا ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها