کدخبر: 11715

جسد کوهنورد در دره پیدا شد

پس از ۱۹ ساعت عملیات جستجو، پیکر بی‌جان فرد گمشده در ارتفاعات چرام توسط یکی از افراد محلی و امدادگران جمعیت هلال احمر کشف شد.

 جسد مردی که در ارتفاعات ساورز سرفاریاب گم شده بود، پس از دو روز با کمک امدادگران هلال احمر پیدا شد. علمدار دستور از پیدا شدن پیکر بی جان فرد مفقود شده ۵۱ ساله در دامنه کوه ساورز منطقه دلی خلیفه ای از توابع بخش سرفاریاب خبر داد.

او گفت: پس از اطلاع از موضوع گم شدن این فرد بلافاصله ۲ ‌گروه امدادی ۵ نفره به منطقه اعزام و کار جستجو را انجام داده و اثری از فرد مفقودی پیدا نشد.

به گفته دستور، تا روز شنبه ۱۰ اردیبهشت عملیات جستجو ادامه داشت که صبح دوشنبه نیز چهار گروه ۴ نفره از جمعیت هلال احمر چرام و یک گروه ۵ نفره امداد و نجات کوهستان از جمعیت هلال احمر کهگیلویه به منطقه اعزام شدند.

مسئول جمعیت هلال احمر چرام می گوید: پس از ۱۹ ساعت عملیات جستجو، پیکر بی‌جان فرد گمشده در ارتفاعات چرام توسط یکی از افراد محلی و امدادگران جمعیت هلال احمر کشف شد. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هم گفت: بنا به ضرورت و با همکاری مقامات نیروی انتظامی منطقه، تلفن همراه این فرد ردیابی شد و در محلی به نام موروک و نزدیک به روستای دلی خلیفه ای در دامنه کوه ساورز پیکر بی‌جان فرد گمشده کشف شد و به وسیله برانکارد و تخته نجات به پایین ارتفاعات حمل و جهت انتقال به سردخانه به نیروهای شهرداری تحویل شد.

جهانبین می گوید: این فرد ۵۱ ساله از هالی شهر دهدشت بود که به دلیل افت فشار و توان جسمی و سرما زدگی جان خود را از دست داد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها