کدخبر: 11856

جنوب ایران به خون کشیده شد| قتل وحشیانه شهر را عزادار کرد

با تشکیل تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی و کلانتری ۱۴ پس از رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی در کمتر از ۲ ساعت قاتل به هویت "م _ ع" را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 قاتل فراری در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد. سرهنگ "فرشاد کاظمی" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیرانداری با سلاح جنگی منجر به قتل و مجروحیت یک نفر در شهرک طالقانی، بلافاصله ماموران پلیس تحقیق و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تشکیل تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی و کلانتری ۱۴  پس از رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی در کمتر از ۲ ساعت قاتل به هویت "م _ ع" را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ کاظمی با بیان اینکه ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه کلت کمری بکار رفته در قتل کشف شد، اظهار داشت: متهم در تحقیقات بعمل آمده انگیزه قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر در ادامه تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها