کدخبر: 11870

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

جسد پسر جوان شهر را عزادار کرد| قتل وحشیانه لورفت

مأمورین کلانتری۱۳قدس با اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از چندساعت موفق به شناسایی قاتل و۳ نفر از عاملین اصلی درگیری منجربه قتل شدند.

عاملان نزاع دسته جمعی که منجر به قتل پسر ۲۳ ساله در آبادان شدند، دستگیر شدند. سرهنگ حسین زلقی رئیس پلیس شهرستان آبادان گفت:در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰آبادان  فی مابین دو گروه از جوانان ۸ الی۱۰ نفره منجر به قتل پسر جوان ۲۳ساله  در پارک محله ای رسالت در منطقه کفیشه آبادان شدند. بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کارمأمورین کلانتری۱۳قدس و کارآگاهان دایره جنایی  پلیس آگاهی  شهرستان آبادان قرار گرفت. وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد طرفین درگیری به حمایت از دوستان خود وارد نزاع شده که در این میان مقتول بر اثر ضربه چاقو پس از اعزام به بیمارستان فوت و ضاربین پس از خاتمه درگیری همگی از محل متواری می شوند.

رئیس پلیس آبادان اظهار داشت: مأمورین کلانتری۱۳قدس با اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از چندساعت موفق به شناسایی قاتل و۳ نفر از عاملین اصلی  درگیری منجربه قتل شدند. که در چندین عملیات جداگانه متهمین داخل نخلستانها دستگیرشدند.

وی افزود: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی قاتل که جوانی ۲۸ساله ومتأهل است صراحتا به قتل جوان ۲۳ساله اعتراف کرد و دیگر متهمان نیز به بزه ارتکابی خود مبنی بر مشارکت در نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل و همچنین ایراد ضرب و جرح عمدی معترف شدند. متهمین پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها