کدخبر: 11986

حادثه وحشتناک در تهران| جسد تیکه تیکه شده زن جوان کشف شد

پیدا شدن نیم‌تنه و پاهای زنی جوان داخل گونی در دو نقطه مختلف از پایتخت، تیم جنایی را در برابر یک معمای پیچیده قرار داده است.

ساعت ۲بامداد دیروز کارگر شهرداری تهران در حوالی منطقه خزانه مشغول نظافت خیابان بود که چشمش به یک گونی در کنار سطل زباله افتاد. وی پس از باز کردن گونی با نیم تنه یک انسان مواجه شد و وحشت زده با پلیس تماس گرفت.

دقایقی از این تماس می‌گذشت که مأموران کلانتری ۱۶۰خزانه و تیم جنایی پایتخت در محل حادثه حاضر شدند و با انجام بررسی‌ها مشخص شد که نیم تنه متعلق به زنی حدودا ۳۵ساله است که حدود ۲۴ساعت از مرگش می‌گذرد. آنطور که شواهد نشان می‌داد قاتل یا قاتلان پس از جنایت، جسد را مثله کرده و نیم تنه را داخل دو گونی جاسازی و بعد کنار سطل زباله رهایش کرده بودند.

در این شرایط نیم تنه زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و درحالی‌که تحقیقات در این پرونده برای کشف اسرار جنایت ادامه داشت ۳ساعت بعد یعنی ساعت ۵صبح به تیم جنایی خبر رسید که دو پای زنانه داخل گونی در بزرگراه محلاتی پیدا شده است. بررسی‌ها نشان می‌داد که رهگذران پاها را پیدا کرده و به پلیس خبر داده بودند. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پاها متعلق به نیم تنه‌ای بوده که ۳ساعت قبل در خزانه کشف شده بود. اما هنوز اثری از دستان و سر یافت نشده است که تحقیقات برای شناسایی مقتول و حل معمای این جنایت هولناک ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها