کدخبر: 12026

فرهاد مجیدی| استقلال| اخبار ورزشی

فرهاد مجیدی رکب خورد| استقلالی های دیروز در کمین مجیدی

علاوه‌ بر این بازیکن سیه چرده، آرش رضاوند و عارف آقاسی نیز دو بازیکن دیگر تیم فولاد به شمار می روند که در نیم فصل جاری لیگ برتر از تیم استقلال به فولاد پیوستند.

با نگاهی به لیست اعضای تیم فولاد مشخص می‌شود پنج نفر از مربیان و بازیکنان این تیم سابقه بازی در تیم استقلال را داشته و باید روبروی تیم سابق‌شان بایستند.دیدار بعدی تیم‌های استقلال و فولاد در حالی روز شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه در استادیوم در ورزشگاه فولاد آرنا یا همان شهدای فولاد اهواز برگزار می‌شود که تعدادی از بازیکنان سابق استقلال روبروی این تیم به میدان خواهند رفت.

 

یکی از سرشناس ترین بازیکنان سابق استقلال که حالا جزو مهره‌های تاثیرگذار تیم جواد نکونام به شمار می‌رود آیاندا پاتوسی فوتبالیست اهل آفریقای جنوبی است که در دوران وینفرد شفر به این تیم پیوست و خاطرات خوشی را از حضور کوتاه مدتش در این تیم برای استقلالی‌ها به یادگار گذاشت. شاید مهمترین آنها گل دقیقه ۹۷ بازی با سپاهان در نقش جهان بود.

رضاوند و آقاسی

علاوه‌ بر این بازیکن سیه چرده، آرش رضاوند و عارف آقاسی نیز دو بازیکن دیگر تیم فولاد به شمار می روند که در نیم فصل جاری لیگ برتر از تیم استقلال به فولاد پیوستند. البته جدایی این دو بازیکن خیلی با دلخوری نبود. رضاوند با صالح حردانی معاوضه شد و همواره در مصاحبه هیش پس از جدایی از استقلال موضع گیری خاصی علیه مجیدی انجام نداده است.

عارف آقاسی هم فصل گذشته بازیکن تیم فولاد بود اما در ابتدای لیگ برتر جاری به استقلال پیوست ولی در نیم فصل به بهانه مشکلات خانوادگی اش در اهواز، از فرهاد مجیدی اجازه گرفت و به فولاد برگشت.

نکونام و هاشمی نسب

تقابل این بازیکنان و البته جواد نکونام سرمربی تیم فولاد که خودش زمانی کاپیتان تیم استقلال بود از جذابیت‌های بازی هفته بیست و هفتم تیم استقلال در شهر اهواز به شمار می رود. سرمربی که در ابتدای فصل گزینه نشستن روی نیمکت استقلال بود و حالا تشنه تحمیل اولین شکست به فرهاد مجیدی و تیمش است.

ناگفته نماند؛ یک استقلالی دیگر هم در جمع مربیان فولاد حضور دارد که کسی نیست جز مهدی‌هاشمی نسب. گرچه‌هاشمی نسب سعی کرده خیلی در رسانه‌ها حضور نیابد ولی بارها مشاهده شده نسبت به تیم فولاد تعصب ویژه ای دارد.

لازم به ذکر است؛ هر سه بازیکن سابق استقلال در بازی هفته بیست و ششم مقابل صنعت نفت آبادان در ترکیب ثابت تیم نکونام حضور داشتند و ۹۰ دقیقه بازی کردند. همچنین دو بازیکن از این نفرات در دیدار فولاد مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم، پایه گذار و زننده گل تیم فولاد بودند. در دقیقه ۶۹ بازی هفته بیست و پنجم تیم‌های فولاد و گل گهر آیاندا پاتوسی روی پاس آرش رضاوند دروازه محسن فروزان را باز کرد تا تیمش یک بر صفر جلو بیافتد. آن دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها