کدخبر: 12441

دزدی عجیب شهر را خفه کرد| مرد درخت دزد کیست؟

تیم عملیاتی کلانتری 168 سیزده آبان با پوشش نقاط جرم خیز در پیک جرائم ، روز گذشته 3 نفر را درحال بریدن یک اصله درخت مشاهده و طی یک عملیات ضربتی سارقان را دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو متهمان که در چندمتری محل سرقت پارک شده بود 7 اصله درخت بریده شده کشف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 3 سارق درخت در محدوده این شهرستان خبر داد.به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت درخت از بوستان های محدوده سیزده آبان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کلانتری آن محله قرار گرفت.

وی در ادامه عنوان کرد: تیم عملیاتی کلانتری 168 سیزده آبان با پوشش نقاط جرم خیز در پیک جرائم ، روز گذشته 3 نفر را درحال بریدن یک اصله درخت مشاهده و طی یک عملیات ضربتی سارقان را دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو متهمان که در چندمتری محل سرقت پارک شده بود 7 اصله درخت بریده شده کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده متهمان به بزه ارتکابی معترف شدند افزود : پس از شناسایی و اخذ شکایت شاکی پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها