کدخبر: 12875

جاده شمال یه طرفه شد

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده سنگان و حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک) برقرار است.

 کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محورهای هراز و کرج - چالوس خبر داد و آزادراه کرج - قزوین مسیر رفت و برگشت را نیز دارای ترافیک سنگین اعلام کرد.

«امیر معصومی» کارشناس این مرکز درباره وضعیت تردد در جاده‌های کشور در ساعات اولیه صبح امروز ۱۳ خرداد، با اشاره به ممنوعیت تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی از ترافیک سنگین در مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان و حدفاصل چنارستان تا گچسر و حدفاصل سه راهی دیزین تا پیچ سرهنگ و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه خبر داد.

معصومی گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده سنگان و حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک) برقرار است.

وی، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های گالری امامزاده هاشم، پلور، لاسم، آب اسک، شاهاندشت و بایجان را دارای ترافیک سنگین اعلام کرد و افزود: ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر(جنوب به شمال) محدوده گیلاوند گزارش شده است.

معصومی ادامه داد: در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار نیز ترافیک سنگین است و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها توضیح داد: در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا، تالار المهدی و شهرک صنعتی کاسپین ترافیک سنگین گزارش شده و ریگان – ایرانشهر نیز محور مسدود شریانی اعلام شده است.

معصومی، محورهای دارای انسداد فصلی را وازک - بلده، هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند اعلام کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها